REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Superbohaterska rodzinka powróci. Netflix oficjalnie zapowiada 3. sezon „The Umbrella Academy”

Serwis Netflix nie obdarza wielu produkcji więcej niż dwoma-trzema sezonami, ale największe hity mogą liczyć chociaż na tyle. Dlatego nie dziwi decyzja, by akurat „The Umbrella Academy” przedłużyć o kolejną odsłonę. Wiemy już nawet, kiedy aktorzy grający członków rodziny Hargreevesów powrócą na plan zdjęciowy.

10.11.2020
18:28
the umbrella academy sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Czemu przedłużenie „The Umbrella Academy” było tylko kwestią czasu? Jednoznaczną odpowiedzią na to pytanie są wyniki oglądalności tej adaptacji popularnej powieści graficznej. Według danych Nielsena w pierwszym tygodniu nadawania 2. sezonu „The Umbrella Academy” nie było popularniejszego tytułu na wszystkich platformach VOD. A kolejne dni pokazały, że możemy wręcz mówić o jednym z największych hitów serwisu Netflix w całym bieżącym roku. Co w połączeniu z bardzo pozytywnymi recenzjami (również ze strony naszej redakcji) daje pełen obraz siły produkcji z Ellen Page i Tomem Hopperem.

„The Umbrella Academy” opowiada historię grupy młodych ludzi posiadających niezwykłe, nadludzkie umiejętności i adoptowanych przez Sir Reginalda Hagreevsa. Po jego tajemniczej śmierci członkowie rodziny spotykają się po raz pierwszy od lat i postanawiają rozwiązać zagadkę. Nie wiedzą jeszcze, że przyjdzie im zmierzyć się widmem apokalipsy całego świata. Oprócz wspomnianych Page i Hoppera, w obsadzie produkcji znaleźli się również David Castaneda, Emmy Raver-Lampman i Aidan Gallagher. W 2. sezonie dołączyli do nich dodatkowo Yusuf Gatewood, Kate Walsh, Marin Ireland i Justin H. Min.

Większość ze wspomnianych aktorów już w lutym wejdzie na plan 3. sezonu „The Umbrella Academy”.

Jak podaje portal Deadline, Netflix oficjalnie potwierdził pojawiające się od miesięcy plotki, że zrobi przynajmniej jeszcze jedną serię adaptacji komiksu Geralda Waya i Gabriela Ba. Plan zdjęciowy do nowych odcinków ruszy już w lutym 2021 roku na terenie Toronto. Następny sezon (podobnie jak dwa poprzednie) będzie liczyć 10 odcinków. Każdy z nich ma trwać godzinę. Showrunnerem superbohaterskiego serialu pozostaje Steve Blackman, który będzie pełnić też rolę producenta wykonawczego.

REKLAMA

Wszystkie epizody „The Umbrella Academy” znajdziecie na platformie Netflix. Nowy sezon nie ma jeszcze daty premiery.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA