REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale /
  4. VOD

Nicole Kidman i Hugh Grant w nowym miniserialu HBO. Mamy pierwszą zapowiedź „The Undoing”

HBO zapowiedziało właśnie nowy miniserial z udziałem Nicole Kidman. Co wiemy o „The Undoing”?

24.01.2020
21:50
The Undoing - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Miniserial, czy jak HBO określiło w swoim materiale promocyjnym, „serial limitowany” - „The Undoing” powstał na podstawie powieści „You Should Have Known” autorstwa Jean Hanff Korelitz, wydanej w Polsce pod tytułem „Nie chciałaś wiedzieć”.

The Undoing - kadr z serialu

„The Undoing” to opowieść o odnoszącej sukcesy terapeutce, której życie wywraca się do góry nogami, gdy w niewyjaśnionych okolicznościach ginie jej mąż. Nagle kobieta znajduje się w centrum zainteresowania służb policyjnych oraz mediów i musi poradzić sobie z targającymi ją emocjami, znajdując się na świeczniku opinii publicznej.

Przerażona i pozostawiona samej sobie Grace zdaje sobie sprawę z tego, że sprzeniewierzyła się radom, które sama dawała innym. Teraz z myślą o sobie i dziecku musi zbudować cały swój świat na nowo - czytamy w oficjalnym opisie fabuły.

„The Undoing” powstał pod okiem Davida E. Kelley’go, który jest showrunnerem i głównym scenarzystą projektu. Kelley znany jest z pracy przy serialach „Wielkie kłamstewka” i „Ally McBeal”. Za kamerą stanęła natomiast Susanne Bier, duńska reżyserka, znana z filmów „Bracia”, „Nie otwieraj oczu” czy serialu „Nocny recepcjonista”.

Na ekranie, oprócz niezawodnej Nicole Kidman zobaczymy także Hugh Granta, Donalda Sutherlanda, Lily Rabe, Ismaela Cordovę, czy wyrastającego na nowego młodocianego gwiazdora - Noah Jupe’a (młody aktor ma już na swoim koncie udział w filmach: „Ciche miejsce”, „Le Mans’66” czy „Słodziak”).

REKLAMA

Pierwszy zwiastun produkcji wywołuje skojarzenia z produkcjami z lat 90., poprzez styl kręcenia, ziarnistość zdjęć czy niezwykle młody wygląda aktorów. Warto zauważyć też, że materiał nie zdradza do końca dokładnego czasu akcji serialu. Możliwe więc, że akcja dzieje się właśnie pod koniec XX wieku.

Serial „The Undoing” zadebiutuje na antenie HBO oraz platformie streamingowej HBO GO już w najbliższych tygodniach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA