REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pięć minut z "The Walk" - znakomicie zapowiadającym się filmem, którego... nie obejrzę

Na YouTube wylądował właśnie pięciominutowy zwiastun filmu "The Walk. Sięgając chmur" z Josephem Gordonem-Levittem w roli głównej. Robi on bardzo dobre wrażenie i zapowiada imponujące widowisko, jednak prawdopodobnie nie zdecyduję się go obejrzeć. 

22.09.2015
9:30
Pięć minut z The Walk - znakomicie zapowiadającym się filmem, którego... nie obejrzę
REKLAMA
REKLAMA

"The Walk. Sięgając chmur" nie jest bowiem najlepszym filmem dla osób cierpiących na lęk wysokości, do których się niestety zaliczam. Już sam zwiastun jest dla mnie stresujący, a doświadczenie tego dzieła na wielkim ekranie i w 3D mogłoby przyprawić mnie o zawał. Jednak dla wszystkich wolnych od akrofobii - to może być nie lada gratka. Znakomite zdjęcia, świetny montaż i ciekawy pomysł na fabułę - "The Walk" ma wszystko, by zaintrygować fanów mocnych wrażeń.

REKLAMA

"Sięgając chmur" to oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o losach francuskiego artysty Philippe'a Petita, który w 1974 roku przeszedł po linie rozpiętej pomiędzy wieżami World Trade Center. Jego występ trwał 45 minut, podczas których performer szedł, tańczył i kładł się na linie, znajdując się na wysokości 400 metrów.

Obok Gordona-Levitta, w obsadzie "The Walk" pojawią się także Ben Kingsley, Charlotte Le Bon, James Badge Dale i Ben Schwartz. Reżyserem i scenarzystą widowiska jest Robert Zemeckis.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA