REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Zapowiedzi nowych sezonów i przedsmak filmu o Ricku Grimesie. Garść informacji dla fanów świata „The Walking Dead”

Odbywający się w San Diego Comic-Con to nie lada gratka dla fanów Ricka Grimesa i świata „The Walking Dead”. Podczas paneli zaprezentowano cały szereg zwiastunów.

20.07.2019
12:28
the walking dead comic con
REKLAMA
REKLAMA

Podczas panelu zaprezentowano zwiastun 10. sezonu „The Walking Dead”. Do obsady mają dołączyć Thora Birch w roli Gammy, członkini Szeptaczy oraz Kevin Carroll jako Virgil. Danai Gurira potwierdziła, że rezygnuje z udziału w produkcji. Premiera zapowiedziana jest na 6 października 2019 roku. W Polsce pierwszy odcinek 10. sezonu zostanie wyemitowany 7 października na kanale FOX.

„The Walking Dead” sezon 10. - zwiastun:

5. sezon serialu „Fear The Walking Dead” miał być ostatnim. Podczas Comic-Conu ogłoszono jednak, że powstanie sezon numer 6. Zaprezentowano także zwiastun drugiej części 5. sezonu.

„Fear The Walking Dead” sezon 5. - zwiastun 2. części:

To jednak nie koniec. W San Diego pokazano także pierwszą zapowiedź filmu o Ricku Grimesie. Obraz nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo natomiast, że trafi do kin (wcześniejsze informacje mówiły o dystrybucji telewizyjnej).

„The Walking Dead” film o Ricku Grimesie - zapowiedź:

REKLAMA

Podczas spotkania na Comic-Conie wspomniano też o kolejnym spin-offie serii. Nie znamy jeszcze jego tytułu. Wiemy natomiast, że opowie o pierwszym pokoleniu dorastającym w świecie po apokalipsie. W serialu wystąpią m.in. Alexa Mansour, Nicolas Cantu i Hal Cumpston. Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA