REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Tancerka pole dance wyreżyserowała najlepszy fanowski film z Wiedźminem

Erika Rodgers to fanka pole dancingu oraz twórczyni filmów, która stworzyła najciekawszą fanowską produkcję z Wiedźminem, jaką widziałem.

03.02.2017
9:02
Tancerka pole dance wyreżyserowała najlepszy fanowski film o Wiedźminie
REKLAMA
REKLAMA

Erika jest nie tylko reżyserką projektu The Witcher Fan Film, ale również wciela się w jedną z postaci widocznych na wideo. Kobieta odgrywa czarodziejkę Triss Merigold, która towarzyszy Geraltowi podczas polowania na przeciwnika.

The Witcher Fan Film bez żadnego problemu zobaczycie na YouTubie:

Warto poświęcić uwagę modelowi, który wcielił się w Geralta z Rivii. To nikt inny jak Maul - znany cosplayer, który ma na swoim koncie kreacje Darth Maula (kto by przypuszczał), Khala Drogo czy Snake’a z Metal Gear Solid V. To jednak wcielenie Geralta Rivii przyniosło mu sławę wychodzącą daleko poza grupy fanów w mediach społecznościowych.

Maul okazał się na tyle przekonującym i wiarygodnym Wiedźminem, że współpracę z modelem/kaskaderem/cosplayerem rozpoczął… CD Projekt RED. Maul był obecny na imprezach poświęconych promocji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, oczywiście w pełnym rynsztunku Geralta z Rivii.

REKLAMA

Wracając do samego amatorskiego filmu - może nie jest to najbardziej wysokobudżetowa garażowa produkcja jaką zobaczycie na YouTubie, ale jedno cieszy mnie niezmiernie. Przeglądając napisy końcowe The Witcher Fan Film, nie znajdziecie tam nikogo z polskim nazwiskiem. To najlepiej pokazuje, jak międzynarodowym sukcesem stał się Wiedźmin 3: Dziki Gon.

No to teraz czekamy na Cyberpunka 2077.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA