REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

The Witcher - komiks w wersji cyfrowej już dostępny

Niedawno ogłoszono, że premiera gry Wiedźmin 3: Dziki gon została przełożona na przyszły rok. Miłośnicy wykreowanej przez Andrzeja Sapkowskiego postaci muszą być tym rozczarowani, ale może czas oczekiwania umili im wydany przez Dark Horse komiks, którego pierwszy tom ukazał się wczoraj. 

20.03.2014
12:04
The Witcher – komiks w wersji cyfrowej już dostępny
REKLAMA

Papierowa wersja "The Witcher" dostępna jest na razie tylko na terenie USA, ale są już plany polskiego wydania. Tymczasem za pośrednictwem Google Play oraz AppStore można zakupić wersję cyfrową w cenie 4 dolarów. Scenarzystą komiksu jest Paul Tobin, za rysunki odpowiedzialny jest Joe Querio.

REKLAMA
the witcher komiks

Komiks opowiada o nieznanych wcześniej przygodach Geralta z Rivii. Opis fabuły dostępny na stronie Black Horse Digital brzmi następująco:

REKLAMA

Podczas jednej ze swoich podróży, na skraju Czarnego Lasu, łowca potworów Geralt spotyka na swojej drodze wdowca, którego martwa i żądna krwi żona zamieszkuje opuszczoną posiadłość zwaną Domem ze Szkła. Niekończące się korytarze, gdzie przerażające niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem oraz skrywana przez Dom tajemnica sprawią, że Geralt będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich wiedźmińskich umiejętności, aby rozwiązać zagadkę Domu i przeżyć.

"The Witcher" dostępny jest w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA