REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Thor kontra Hulk i zagłada bogów - jestem na tak. Trailer Thor: Ragnarok trafił do sieci

Thor: Ragnarok to jeden z filmów na bazie komiksów, które trafią do kin jeszcze w tym roku. Już trzeci raz Chris Hemsworth będzie główną gwiazdą produkcji Marvela. Do sieci właśnie trafił pierwszy trailer, który pokazuje jak będzie wyglądało spotkanie Thora i Hulka przed pojedynkiem na śmierć i życie.

10.04.2017
16:13
Trailer thor: ragnarok - Thor bez młota marvel
REKLAMA
REKLAMA

Thor jest jedną z najważniejszych postaci w Marvel Cinematic Universe. Ten bohater był jednym z pięciu pierwszych członków formacji Avengers. Już w tym roku do kin wejdzie trzeci film o jego solowych przygodach, w którym będziemy obserwować wojaże tego kosmity czczonego na Ziemi niczym boga w kosmosie.

Nadchodzi zmierzch bogów.

Tytułowy Ragnarok to termin określający w mitologii skandynawskiej ostateczny upadek bogów, których atakuje zdrajca Loki przewodzący olbrzymom. To, że planetę Asgard będąca ojczyzną Thora czeka marny los można było wywnioskować ze wskazówek, jakie dawały nam poprzednie filmy w ramach MCU.

Thor: Ragnarok pokaże nam bohatera, który zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Będzie próbował przedostać się do Asgardu by ochronić swój świat przed zagładą. Głównym antagonistą filmu będzie Hela, którą zagra Cate Blanchett. Oprócz tego w filmie pojawi się Tom Hiddleston (Loki) i Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Thor stanie też do walki ze swoim przyjacielem i sojusznikiem z Avengers.

Fabuła Thor: Ragnarok będzie też luźno oparta na serii komiksowej Planet Hulk. Syn Odyna będzie musiał zmierzyć się na obcej planecie w gladiatorskiej walce z samym Bruce'em Bannerem (Mark Ruffalo) zmieniającym się w zielone monstrum. Już w pierwszej scenie trailera widzimy Thora spętanego łańcuchami. Kolejna wyjaśnia, jak mogło do tego dojść: Mjolnir, czyli legendarny młot boga piorunów, zostaje zniszczony - a przynajmniej tak mamy sądzić.

W Thor: Ragnarok niezmiernie podoba mi się wymieszanie motywów sci-fi z nordyckim klimatem. Obok postaci ubranych jak wojownicy sprzed setek lat widać statki kosmiczne i zaawansowaną technologię. Thor: Ragnarok zdecydowanie też bliżej do Strażników Galaktyki niż wszystkich innych produkcji w ramach Marvel Cinematic Universe wydanych do tej pory. Szkoda tylko, że już w trailerze zdecydowanie się pokazać początek pojedynku pomiędzy Thorem i Hulkiem.

REKLAMA

Thor: Ragnarok zadebiutuje w kinach już 25 października. Film otrzymał także polski zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA