REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

4 miesiące Tidala za niecałą złotówkę. Serwis przygotował interesującą promocję

Serwis streamingowy Tidal przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów. Korzystaj z Tidal Premium i Tidal HiFi za wyjątkowo niską cenę.

28.11.2019
17:45
tidal black friday promocja
REKLAMA
REKLAMA

„Rób zakupy w rytm świątecznych hitów” - takim hasłem serwis Tidal promuje swoją najnowszą ofertę z okazji Black Friday. W jej ramach możecie wykupić dostęp do Tidal Premium na 4 miesiące za jedyne 99 groszy lub dostęp do opcji Tidal HiFi za 1,99 zł (również na 4 miesiące).

Warto podkreślić, że oferta przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. Promocja ruszyła 25 listopada i potrwa do 2 grudnia - czasu na decyzję jest zatem niewiele. Po upływie okresu promocji (4 miesiące), Tidal pobierze od nas standardową opłatę za subskrypcję, tj. 19,99 zł za miesiąc.

Dlaczego warto skorzystać z oferty serwisu Tidal?

tidal class="wp-image-349573"
REKLAMA

Subskrybenci serwisu Tidal mają dostęp do ponad 60 milionów utworów oraz ponad 250 000 klipów wideo. Platforma służy również wieloma specjalnymi playlistami tematycznymi, tworzonymi przez dedykowanych do tego ekspertów oraz ekskluzywnymi treściami, które znajdziecie tylko w Tidalu. Serwis tworzy także zestawienia My Video Mix - spersonalizowane rekomendacje tworzone na podstawie wybieranych przez użytkownika treści. Opcja Tidal HiFi oferuje dodatkowo dźwięk w jakości Master (MQA) na urządzeniach mobilnych i komputerze.

Szczegóły dotyczące promocji Tidal znajdziecie na stronie platformy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA