REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Tidal na 90 dni za mniej niż złotówkę. Sprawdźcie ofertę specjalną dla nowych użytkowników

Jeśli nadal nie wiecie, który muzyczny serwis streamingowy wybrać, Tidal może mieć dla was podpowiedź. Platforma przygotowała specjalną letnią ofertę dla nowych użytkowników.

18.07.2019
13:00
tidal muzyczne lato oferta
REKLAMA
REKLAMA

„Muzyczne Lato z TIDAL” - to hasło przewodnie oferty. Jeśli nie korzystacie jeszcze z serwisu, jako nowi użytkownicy możecie otrzymać 90-dniowy nieograniczony dostęp do ponad 60 mln piosenek i 250 tys. plików wideo oraz playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo już od 0,99 zł.

Oferta dotyczy zarówno kont TIDAL Premium (0,99 zł za 90 dni), jak i TIDAL HiFi (1,99 zł za 90 dni). To drugie umożliwia słuchanie muzyki w jakości Masters.

By skorzystać z oferty, musicie zarejestrować się pod tym linkiem.

tidal class="wp-image-305629"

To jednak nie koniec letnich atrakcji. Tidal przygotował także serię konkursów STREAM 2 WIN.

Użytkownicy serwisu mogą w nich wygrać bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Aby wziąć udział w konkursie, należy po prostu korzystać z aplikacji mobilnej. Podczas odsłuchu konkursowych playlist czy albumów, na ekranie pojawiać się będą pop-upy kierujące do specjalnego formularza. Tam na słuchacza czekać będzie zadanie konkursowe.

REKLAMA

Przy okazji festiwalowego lata, redakcja Tidala przygotowuje specjalne playlisty dedykowane poszczególnym wydarzeniom. Już teraz w serwisie znajdziecie m.in. playlisty z utworami artystów, którzy gościli na tegorocznym Orange Warsaw Festival czy na Open'erze. Wypatrujcie także kolejnych zestawów z muzyką, którą usłyszycie na zbliżających się festiwalach, takich jak OFF czy Fest Festival.

Platforma Tidal dostępna jest w 53 krajach. Jej biblioteka zawiera ponad 60 mln utworów i 250 tys. wysokiej jakości filmów. TIDAL dostępny w wersjach Premium i HiFi – w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA