REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To będzie ostatni sezon Dextera

Dexter był jakiś czas temu w troszkę gorszej formie, ale i tak fani seriali muszą się zgodzić, że to jedna z nielicznych produkcji, która przez tyle lat jeszcze nigdy nie zeszła poniżej pewnego poziomu przyzwoitości. Niestety, kolejny sezon jego przygód będzie ostatnim. 

06.03.2013
19:17
To będzie ostatni sezon Dextera
REKLAMA
REKLAMA

Informację potwierdzili wczoraj scenarzyści serialu oraz szef CBS (właściciela stacji Showtime). Ich zdaniem ósmy sezon przygód niecodziennego analityka będzie ostatnim, jaki zobaczymy w telewizji. Stacja znalazła już nawet nowego ulubieńca widzów. Będzie nim niejaki "Ray Donovan" specjalizujący się w rozwiązywaniu problemów znanych i bogatych mieszkańców Los Angeles (ale zdaje się, że będzie rozwiązywał je innymi metodami niż Dexter).

Ósmy i ostatni sezon przygód Dextera Morgana zadebiutuje w telewizji już 30 czerwca, co zresztą dość dobitnie wskazuje na rewolucyjne zmiany w świecie policji Miami. Dotychczas kolejne epizody rozpoczynano jesienią, a trwały mniej więcej do połowy grudnia (na każdy sezon składa się tylko dwanaście odcinków). Najwyraźniej tym razem chodzi już o zrobienie miejsca dla Raya Donovana.

REKLAMA

Jak sądzicie, w jaki sposób zakończy się ośmioletnia znajomość z najsympatyczniejszym w sumie typem spod ciemnej gwiazdy w świecie seriali? Ostateczne rozstanie z mrocznym pasażerem, samobójstwo czy krzesło elektryczne?

W Polsce Dextera możemy oglądać m.in. w stacjach TVN, Universal Chanel oraz w oparciu o usługę  nScreen VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA