REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To definitywny koniec serialu "Constantine"

"Constantine" jednak nie doczeka się drugiego sezonu. W związku z brakiem zainteresowania jego emisją stacji serial został oficjalnie skasowany.

08.06.2015
10:52
To definitywny koniec serialu Constantine
REKLAMA
REKLAMA

Choć twórcy robili co mogli i próbowali przekonać stacje telewizyjne na wszelkie możliwe sposoby, "Constantine" ostatecznie wylądował w koszu. Zamówiony przez NBC serial okazał się klapą - mimo iż doczekał się oddanego grona fanów, powszechnie był raczej krytykowany za niską jakość produkcji. Widzom do gustu nie przypadł ani scenariusz, ani kreacja głównego bohatera, ani tandetne efekty specjalne. Niezadowalające były też wyniki oglądalności, przez które NBC zdecydowało się skrócić pierwszy - i ostatni - sezon o siedem odcinków.

constantine serial

"Constantine" pojawił się w ramówce jesienią ubiegłego roku. NBC zgotowało serialowi godne pożegnanie, co - wraz z zapewnieniami jego twórców, że znajdą inną stację, która będzie go dalej emitować - dawało nadzieje, że wcale niekoniecznie musi to oznaczać jego koniec. Wczoraj wieczorem Daniel Cerone, producent wykonawczy, poinformował na Twitterze, że jednak nic z tego nie będzie:

REKLAMA

Żałuję wielu przedwcześnie skasowanych seriali, ale "Constantine" nie dołączy do tego grona. Było to widowisko tak kiepskie, że niewarte nawet tęsknego wspomnienia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA