REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To dzieje się naprawdę – pierwszy zwiastun horroru Krąg vs Klątwa wylądował w sieci

Pamiętacie filmową modę na azjatyckie horrory, która wdarła się do Polski jakieś 10 lat temu? Pośród masy filmów grozy, dwie serie stały się najbardziej popularne – Krąg z dziewczyną wychodzącą z telewizora oraz Klątwa z małym, straszącym chłopczykiem. Japończycy postanowili, że połączą obie marki w jedną całość.

25.02.2016
9:07
Pierwszy zwiastun horroru Krąg vs Klątwa wylądował w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Skoro azjatyckie horrory nie są już tak popularne jak wcześniej, filmowcy z Kraju Kwitnącej Wiśni postanowili uderzyć ze zdwojoną siłą. Tak powstał pomysł na Krąg vs Klątwa – przedsięwzięcie, które można porównać do głośnego połączenia innej pary maszkar – Jasona z Piątku Trzynastego oraz Freddy’ego z Koszmaru z ulicy Wiązów. Wtedy efekt nie był spektakularny. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tym razem będzie podobnie.

Film Krąg vs Klątwa doczekał się pierwszego pełnego zwiastuna. Nie musicie się lękać – ten nie ma szans was wystraszyć.

Jeżeli nie oglądacie zwiastunów filmów grozy, z obawy przed przerażającymi ujęciami – tym razem możecie być spokojni. Trailer filmu Krąg vs Klątwa na pewno nie przyprawi was o palpitacje serca. Wręcz przeciwnie! Materiał reklamowy momentami sprawia wrażenie parodii w stylu Strasznego Filmu. Zarówno dziewczyna z Kręgu, jak również chłopiec z Klątwy prezentują się bardzo, bardzo nijako.

REKLAMA

Mimo tego, z chęcią zobaczę finalny produkt. Ot, dla przypomnienia sobie minionych lat. Ciekaw jestem, czy Amerykanie zdecydują się na stworzenie własnej, bliżej nam kulturowo wersji. Na ten moment nic na ten temat nie wiadomo.

Krąg vs Klątwa będzie miało swoją premierę w czerwcu tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA