REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

To nagranie stało się hitem Internetu i udowodniło, że dziś wszystko jest możliwe

Tom Bleasby, nastoletni Anglik, który nigdy nie brał lekcji śpiewu, z dnia na dzień stał się popularny właśnie dzięki swojemu muzycznemu talentowi. Chłopak nagrał wirtualny duet z Jessie J, piosenkarką, której jest ogromnym fanem. Wideo z ich występem rozeszło się wiralowo po Sieci i stało się kolejnym dowodem na to, że dziś wszystko jest możliwe i dużo łatwiejsze, niż sobie wyobrażamy.

01.06.2015
10:40
To nagranie stało się hitem Internetu i udowodniło, że dziś wszystko jest możliwe
REKLAMA
REKLAMA

Nagranie z ich występem, które Tom Bleasby udostępnił na swoim profilu na Facebooku, obejrzano już ponad 8 milionów razy. Popularność filmu stała się motorem napędowym muzycznej kariery chłopaka. Po tym, jak wideo zaczęło się rozprzestrzeniać w Internecie, odezwało się do niego wiele wytwórni.

//

Bleasby, jak powiedział BBC, uważa całe wydarzenie za inspirujące. Jego ostatnie dni były szalone, telefon nie milknął ani na chwilę, a wiadomości od zupełnie obcych osób z wyrazami uznania były dla niego naprawdę niesamowite.

REKLAMA

Tom Bleasby oraz Jessie J zaśpiewali wspólnie utwór Flashlight z filmu "Pitch Perfect 2". Wideo zostało stworzone za pomocą aplikacji  Smule karaoke.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA