REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pennywise znowu postraszy w kinach. Sprawdźcie zwiastun filmu „To: Rozdział 2”

W sieci pojawił się właśnie najnowszy zwiastun wyczekiwanego horroru „To: Rozdział 2”, będącego kontynuacją hitu Wytwórni Warner Bros z września 2017 roku. Nowy film rozgrywa się 27 lat po wydarzeniach części pierwszej.

09.05.2019
18:55
Zwiastun horroru "To: Rozdział 2"
REKLAMA
REKLAMA

Film „To” zadebiutował we wrześniu 2017 roku, szybko stając się niezwykłym hitem. Historia bazująca na powieści Stephena Kinga opowiadała o grupie dzieci, które nawiedzane były przez krwiożerczego klauna. Pod koniec tamtego filmu udało im się jednak unicestwić potwora i wypędzić go na stałe ze swojego miasteczka. Tak im się przynajmniej wydawało. Do dziś.

To: Rozdział 2 zwiastun:

„To: Rozdział 2” zapowiadany jest jako jeden z najkrwawszych filmów w historii.

Tak przynajmniej w wywiadach twierdziła Jessica Chastain, która wciela się w pełnoletnią wersję Beverly Marsh, którą w pierwszym obrazie grała młoda Sophia Lillis. Aktorce dostało się od fanów krwawych horrorów, ale teraz jeden fragment nowego zwiastuna zdaje się potwierdzać słowa Amerykanki.

Bill Skarsgård, wcialający się w rolę Pennywise'a również zapowiadał, że „Rozdział 2” sprawi, że część pierwsza wyda nam się niczym kolorowanka dla dzieci. Zwiastun zdaje się także potwierdzać jego słowa.

REKLAMA

W kontynuacji występują między innymi wspomniana Jessica Chastain, a także James McAvoy, Bill Hader, James Ransome, Andy Bean i Isaiah Mustafa, wszyscy wcielający się w dorosłe wersje dzieciaków z pierwszej części.

Film w reżyserii Andersa Muschiettiego trafi na ekrany polskich kin 6 września, dwa dni po światowej premierze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA