REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czy to Tom Hiddleston zastąpi Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda?

Daniel Craig wcieli się w postać Jamesa Bonda jeszcze tylko w jednym filmie. Trwają intensywne poszukiwania jego następcy. Duże szanse na angaż ma ponoć brytyjski aktor Tom Hiddleston.

07.03.2016
10:22
Czy to Tom Hiddleston zastąpi Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda?
REKLAMA
REKLAMA

Choć teoretycznie jest możliwe, że posiadające prawa do marki Jamesa Bonda Sony Pictures przedłuży kontrakt z Danielem Craigiem, biorąc pod uwagę wypowiedzi aktora - realnie nie ma co na to liczyć. Craig jest już zmęczony rolą i wcale nie ma ochoty dalej się w nią angażować. Od pewnego czasu poszukiwany jest więc jego zastępca, a media nieustannie spekulują, kto mógłby nim zostać. Ostatnio wypowiedział się na ten temat Tom Hiddleston, który znalazł się na liście aktorów mających realne szanse na angaż, prowadzonej przez magazyn Time.

tom hiddlestone class="wp-image-60605"
REKLAMA

Hiddleston przyznał, że byłaby to dla niego niesamowita okazja i chętnie podjąłby się odegrania Bonda w kolejnych filmach, nawet pomimo faktu, iż wymagałoby to od niego olbrzymiego nakładu pracy. Brytyjski aktor musiałby bowiem włożyć w przygotowanie do roli wiele wysiłku. Podkreśla jednak, że jako wielki fan serii, jest gotów na wiele wyrzeczeń, byleby w niej wystąpić. Czy jednak do tego dojdzie? Sony na razie nie komentuje spekulacji wokół nowego Bonda.

Hiddleston ma 35 lat i znany jest między innymi z udziału w takich produkcjach, jak "Avengers", "Thor", "Tylko kochankowie przeżyją" czy "O północy w Paryżu". Wśród innych kandydatów do roli Jamesa Bonda wymieniani byli dotychczas między innymi Idris Elba i Tom Hardy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA