REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nie ma już nadziei dla Toma Sizemore'a. Lekarze przekazali rodzinie aktora tragiczne wieści

Tom Sizemore w połowie lutego trafił do szpitala po tym, gdy doznał tętniaka mózgu. Stan zdrowia aktora jest krytyczny. Jak donoszą zagraniczne media, lekarze poinformowali już rodzinę, że to właśnie do bliskich aktora należy decyzja o zakończeniu życia Toma Sizemore'a.

28.02.2023
9:30
Tom Sizemore
REKLAMA

Nie ma już nadziei dla Toma Sizemore'a. Takie słowa lekarzy przytaczają zagraniczne media, w tym serwis Variety.com, który poinformował, że medycy przekazali już tragiczne wieści bliskim Toma. Aktor wciąż pozostaje w krytycznym stanie na oddziale intensywnej terapii. Jest w śpiączce.  Dzisiaj lekarze poinformowali jego rodzinę, że nie ma już nadziei i zalecili decyzję o zakończeniu życia powiedział menadżer aktora Charles Lago w rozmowie z serwisem Variety.com. Poprosił też o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym dla nich czasie.

REKLAMA

Tom Sizemore w stanie krytycznym. Nie ma już nadziei dla aktora.

18 lutego Tim Sizemore zasłabł w swoim domu w Los Angeles. Tuż po przetransportowaniu do szpitala, lekarze stwierdzili, że w wyniku udaru doznał tętniaka mózgu. Od tego czasu Sizemore pozostaje w stanie krytycznym.

Tom Sizemore zdobywał popularność na początku lat 90. Grał twardzieli w takich filmach jak m.in. "Harley Davidson czy Marlboro Man". Przełom w jego karierze nastąpił, gdy aktor pojawił się w takich filmach jak m.in. "Szeregowiec Ryan" czy "Gorączka". W ostatnich latach, media co rusz obiegały też przykre informacje o jego wybrykach i przemocy.

W ostatnich latach Tom Sizemore znany był jako sprawca przemocy domowej

REKLAMA

W 2003 roku został skazany za przemoc domową wobec swojej ówczesnej dziewczyny, natomiast w 2017 roku Sizemore nie przyznał się do dwóch zarzutów przemocy domowej, po aresztowaniu kilka miesięcy wcześniej pod zarzutem napaści na partnerkę.

W 2005 roku aktor ostał skazany na kilka miesięcy więzienia po tym, jak został przyłapany na próbie sfałszowania testu moczu. W 2007 roku został aresztowany za posiadanie metamfetaminy, natomiast w 2019 roku zarzucono mu posiadanie wielu nielegalnych narkotyków. Sizemore publicznie mówił o swoich zmaganiach z nadużywaniem substancji. Opowiedział o nich w kilku programach telewizyjnych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA