REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Tomasz Lis pożegnał się z TVP2. Zobacz ostatni odcinek jego programu bezpłatnie w Internecie

Tomasz Lis był najważniejszym i najbardziej kontrowersyjnym dziennikarzem Telewizji Polskiej. Na skutek zmian kadrowych, redaktor naczelny Newsweeka opuszcza TVP2, natomiast ostatni odcinek jego programu publicystycznego Tomasz Lis na żywo jest już do zobaczenia online.

26.01.2016
8:35
Lis opuszcza TVP2. Oto ostatni odcinek Tomasz Lis na żywo
REKLAMA
REKLAMA

Chciałbym to wyraźnie podkreślić – sPlay.pl unika komentowania bieżącej polityki. Pozwólcie, że zmiany kadrowe w Telewizji Polskiej pozostawię bez opinii, skupiając się na samym programie redaktora Lisa. Wraz z końcem Tomasza Lisa na żywo, kończy się pewna era Telewizji Publicznej. Dla jednych to zmiana na lepsze, dla innych na gorsze.

Ostatni odcinek programu Tomasz Lis na żywo ma wyjątkowy wymiar. To symbol zmian dziejących się w Polsce.

Części z internautów się to podoba. Inna część uważa, że nowe, narodowe media idą w złym kierunku. Dla jednych widzów ostatni odcinek Tomasza Lisa na żywo jest pożegnaniem ze skompromitowanymi dziennikarzami uzależnionymi od wpływów minionej władzy, dla drugich to równoznaczność utraty chociaż pozornej niezależności i obiektywności Telewizji Publicznej.

tomasz lis na żywo 2 class="wp-image-58951"

Tomasz Lis na żywo był emitowany od 25 lutego 2008 roku. od tego momentu minęło niemal 8 lat. Szmat czasu, na który łatwo nałożyć świetnie pokrywające się lata rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Redaktor naczelny Newsweeka spotykał się z widownią oraz zaproszonymi gośćmi przez 306 odcinków, emitowanych raz w tygodniu.

REKLAMA

Ostatni odcinek programu Tomasz Lis na żywo możecie obejrzeć za pośrednictwem Internetu, w pełni legalnie i zupełnie za darmo. Wystarczy, że skorzystacie z platformy VoD Telewizji Publicznej – TVP.pl VOD. Odnośnik do ostatniego odcinka znajdziecie poniżej. Gościem Tomasza Lisa jest Marek Belka, a także Włodzimierz Cimoszewicz i dwóch byłych prezydentów RP – Bronisław Komorowski oraz Lech Wałęsa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA