REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Tony Hawk’s Pro Skater 5 – przesłuchaj soundtrack na Spotify

Chociaż do premiery Tony Hawk’s Pro Skater 5 pozostało jeszcze trochę czasu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby już teraz przesłuchać kawałki, które znajdą się na płycie z  grą. Pomoże w tym Spotify.

01.09.2015
9:04
Tony Hawk’s Pro Skater 5 – przesłuchaj soundtrack na Spotify
REKLAMA
REKLAMA

Kilka dni temu Activision podało do informacji publicznej, z jakich utworów będzie składać się ścieżka dźwiękowa do Tony Hawk’s Pro Skater 5. Amatorskie playlisty złożone z dokładnie tych samych kawałków były jedynie kwestią czasu. Chociaż mamy jeszcze trochę czasu do premiery THPS5, OST możemy załadować do pamięci naszego smartfonu już teraz.

Ścieżka dźwiękowa do Tony Hawk’s Pro Skater 5 od jakiegoś czasu jest już na Spotify.

W grze znajdą się 32 utwory, które mają wprowadzić nas w odpowiedni nastrój i umilić wykręcanie kolejnych kombinacji. Od razu odpowiadam na pytanie – niestety, zabrakło „Supermana”. W grze posłuchacie za to takich artystów jak Ratatat czy Skrillex. Idzie nowe.

REKLAMA

Tony Hawk’s Pro Skater 5 pojawi się na sklepowych półkach 29 września. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360. Premiera dla konsol poprzedniej generacji ulegnie opóźnieniu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA