REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tęskniliście za starym, dobrym Top Gearem? Czas włączyć ShowMax

Amazon ma swoje The Grand Tour, a ShowMax… ShowMax przygotował na to piękną odpowiedź. Co prawda nie proponuje własnego, autorskiego serialu motoryzacyjnego, ale za to raczy nas klasyką klasyki: Top Gearem od BBC.

14.04.2017
13:37
Top Gear na ShowMax
REKLAMA
REKLAMA

Dosłownie przed chwilą na ShowMax pojawił się Top Gear. I to nie wybrane jego fragmenty, a aż 21 sezonów tego kultowego programu motoryzacyjnego. To właśnie Top Gear wylansował takich dziennikarzy jak Clarkson, Hammond oraz May i do dziś jest uważany za wzorzec idealnego telewizyjnego show o samochodach.

21 sezonów Top Geara to aż 220 odcinków. Wszystkie są dostępne w jakości HD (720p) i z możliwością pobrania ich do pamięci podręcznej urządzenia. Top Gear na ShowMax jest opatrzony też pełną polonizacją, a więc można go oglądać zarówno z lektorem, jak i z napisami.

Top Gear na ShowMax to nie koniec!

W ofercie ShowMax pojawiły się również spin-offy i materiały dodatkowe związane z tym kultowym programem. Wszystko również w pełni spolonizowane. To oznacza, że możemy jeszcze obejrzeć

  • Alfabet Top Gear (jeden sezon) – czyli coś w rodzaju „Top Gear best hits”
  • Top Gear: Wyprawa marzeń (jeden sezon) – wyprawa Clarksona i Hammonda przez piękne Włochy, ojczyznę Ferrari i Lamborghini
  • Wpadki Top Gear (jeden sezon) – pozycja dla wiernych fanów serialu, dokumentująca wpadki na planie i inne tak zwane „bloopery”
  • James May i auta dla każdego (dwa sezony) – Spinoff Top Geara, w którym to May podróżuje po świecie w poszukiwaniu najużyteczniejszego auta na świecie.
REKLAMA

Spin-offów nie znam, więc trudno mi się o nich wypowiadać, jednak Top Gear to faktycznie najwyższa klasa. Program poprowadzony tak ciekawie, że nie trzeba nawet pasjonować się motoryzacją by szybko w niego wsiąknąć.

ShowMax: brawo! Świetny ruch, który zdecydowanie powinien zapewnić usłudze więcej abonentów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA