REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć film "Top Gun: Maverick"? Jest dostępny w VOD

"Ocaliłeś tyłek całemu Hollywood" - usłyszał od Stevena Spielberga Tom Cruise, odtwórca głównej roli w filmie "Top Gun: Maverick". Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, a chcecie się przekonać, czy jeden z najbardziej wpływowych reżyserów w historii kina miał rację, biegnijcie na VOD, bo tam już jest dostępny nominowany do Oscara film.

28.02.2023
7:27
top gun maverick gdzie obejrzec
REKLAMA

W końcu w zeszłym roku doczekaliśmy się premiery filmu "Top Gun: Maverick", kontynuacji "Top Gun" z 1986 roku. Mówię "w końcu", bo tak naprawdę film planowo miał mieć premierę w 2019 roku. Ta jednak została przesunięta na 2020 rok, gdyż okazało się, że kręcenie scen w powietrzu wymaga nieco więcej czasu, a później, wiadomo - pandemia koronawirusa zamknęła wszystkich w domach. Na ekrany film trafił w efekcie w maju 2022 roku, a jego ogromny sukces zapewnił mu nominację do Oscarów w sześciu kategoriach. Sprawdźcie, gdzie go obejrzeć.

REKLAMA
Steven Spielberg do Toma Cruisa: "Ocaliłeś tyłek całemu Hollywood"

"Top Gun: Maverick" - gdzie obejrzeć film?

Pete "Maverick" Mitchell jest pilotem z trzydziestoletnim stażem. Podczas służby w amerykańskiej marynarce wojennej zdołał wspiąć się na sam szczyt i teraz stanął na czele pilockiej spec-grupy, która szkoli jej członków do udziału w niebezpiecznych misjach. Nowa rola Mavericka doprowadziła do tego, że musiał stanąć twarzą w twarz z porucznikiem Bradleyem "Roosterem" Bradshawem, którego ojciec i jednocześnie przyjaciel Mavericka – Nick "Goose" Bradshaw zginął podczas jednej z misji. Pilot będzie musiał zmierzyć się z demonami swojej przeszłości, czego kulminacją będzie ostateczna misja.

W rolach głównych Tom Cruise jako Pete "Maverick" Mitchell, Val Kilmer, znany z filmów "Pierwszy śnieg" czy "Palo Alto", jako admirał Tom "Iceman" Kazansky, Miles Teller, znany z filmu "Whiplash", jako porucznik Bradley "Rooster" Bradshaw i Jennifer Connelly, która zagrała w filmie "Requiem dla snu", jako Penny Benjamin.

REKLAMA
Zwiastun filmu "Top Gun: Maverick" (2022)

Film "Top Gun: Maverick" dostępny na Apple TV, SkyShowtime, Rakuten TV, Player, Canal+, CHILI.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA