REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Dżoana Krupa wkracza do akcji. Już dziś nowy sezon Top Model po długiej przerwie

Po długiej nieobecności na antenę TVN-u wraca Top Model. To już 7. edycja programu, w której prowadzący z Joanną Krupą na czele, a także widzowie wybiorą tytułowego zwycięzcę, mającego zatrząść światem mody. W tym roku ponownie w programie wezmą udział zarówno kobiety jak i mężczyźni. Kto tym razem zawalczy o tytuł Tap Madl? Przekonamy się już dziś.

03.09.2018
14:28
top model 7 sezon finaliści
REKLAMA
REKLAMA

Top Model to jeden z programów, który oglądam regularnie. Trochę dla Dżoany, trochę dla beki. Nie da się ukryć, że show TVN-u oparte o zagraniczną formułę najwyższych lotów nie jest. Ale czy nadal musimy trzymać poziom w poniedziałek o 21:30 po pierwszym dniu pracy? Nie sądzę.

Nie sądzę też, by 7. sezon Top Model miał czymś nas zaskoczyć, ale w gruncie rzeczy oczekuję sprawdzonej rozrywki.

W roli jurorów zobaczymy znowu Joannę Krupę, przewodniczącą i najważniejszą osobę w programie, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Prowadzącym program niezmiennie jest Michał Piróg. Już wyczuwam potencjał na wiele memów. Uczestnicy - jak przekonuje Krupa - mają w sobie znaleźć ten Wow Factor. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie on umiejscowiony w biuście walczących o tytuł Top Model dziewczyn.

REKLAMA

Top Model 7 sezon - gdzie obejrzeć?

Pierwszy odcinek 7. sezonu Top Model już dziś, 3 września, o 21:30 na antenie stacji TVN. Kolejne odcinki co poniedziałek. Show można też oglądać co tydzień w player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA