REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powstaną nowe części kultowych animacji Disneya. Między innymi "Toy Story 5" i "Zwierzogród 2"

"Toy Story 5", ale nie tylko, bo również i "Kraina lodu" oraz "Zwierzogród" przygotowywane są dla Disneya. Bob Iger, dyrektor generalny Disneya obiecuje kontynuację kultowych animacji. Tymczasem Tim Allen, który podkładał głos kultowej postaci Buzza Lightyeara w "Toy Story", zapowiedział na Twitterze, że ulubieni bohaterowie powrócą w 5. części filmu.

09.02.2023
9:02
pixar filmy toy story historia
REKLAMA

Kontynuacje ulubionych animacji są już w przygotowaniu. Dyrektor generalny Disneya Bob Iger podczas środowej konferencji z udziałowcami firmy zdradził plany spółki i ogłosił, że powstaną sequele kultowych animacji, takich jak "Toy Story 5", "Krainy lodu" oraz "Zwierzogrodu". Z przyjemnością ogłaszam, że mamy w planach stworzenie kontynuacji kultowych animacji - powiedział podczas spotkania Iger. Na razie nie wiadomo jednak, na jakim etapie są prace nad filmami.

Tim Allen ucieszył fanów wpisem na Twitterze o powstaniu "Toy Story 5".

Wiadomość o powstaniu "Toy Story" 5 dla Disneya ucieszyła Tima Allena, aktora podkładającego głos Buzzowi. Allen ogłosił na swoim Twitterze, że czuje ekscytację na spotkanie z ulubionymi bohaterami w nowej części "Toy Story". Warto dodać, że "Toy Story" doczekało się do tej pory czterech części. Pierwsza od Pixara zadebiutowała w 1995 roku. Natomiast w ubiegłym roku premierę miał spin-off cyklu "Buzz Astral". Z kolei "Kraina lodu" pojawiła się w kinach w 2013 roku, a druga odsłona kilka lat później, bo w 2019 roku, zarabiając wspólnie aż dwa i pół miliarda dolarów. "Zwierzogród" zagościł w kinach w 2016 roku. Później seria krótkich filmów o nazwie "Zwierzogród Plus" miała premierę na Disney + w 2022 roku.

REKLAMA

Szykują się zwolnienia w Disneyu

Powstanie kontynuacji ulubionych animacji to jeszcze nie wszystko. Dyrektor generalny Disneya ogłosił też, że szykują się zwolnienia. Plan restrukturyzacji uwzględnia aż 7 tysięcy zwolnień. Iger planuje rozwiązać działy Disney Media oraz Entertainment Distribution, stworzone przez jego poprzednika, Boba Chapeka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA