REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy

Toy Story of TERROR – w sam raz na Halloween

Toy Story nigdy za wiele, dlatego przygotujcie się 16 października na kolejny krótkometrażowy film od Disney-Pixar – Toy Story of TERROR. Film zostanie wyświetlony przez stację ABC i ma trwać 30 minut.

14.08.2013
20:08
Toy Story of TERROR – w sam raz na Halloween
REKLAMA

REKLAMA

Szczęśliwcy, którzy mieli okazję być na Disney’s D32 Expo, mogli już zobaczyć pierwsze 10 minut kreskówki. Przedstawiona historia zaczyna się od podróży Bonnie (małej właścicielki zabawek – bohaterki Toy Story 3) do swojej babci. Po drodze samochód ulega awarii, więc Bonnie z rodziną zatrzymuje się w przydrożnym motelu na noc – co oczywiście nie wróży niczego dobrego. Gdy jedna z zabawek (Pan Bulwa) znika w dziwnych okolicznościach, reszta grupy (Chudy, Buzz, Jessie) wyrusza na poszukiwania. Nie będzie to jednak proste zadania, ponieważ wokół bohaterów zaczynają się dziać straszne rzeczy.

Według zapewnień autorów, w tej krótkiej animacji, starsi widzowie będą mogli znaleźć wiele odniesień do starych horrorów/thrillerów – kto wie, może nawet zobaczymy złagodzoną wersję laleczki Chucky. W produkcji wystąpią Tom Hanks (Chudy), Tim Allen (Buzz), Wallace Shawn (Rex), Joan Cusack (Jessie) oraz Carl Wheathers (jako Combat Carl – postać nawiązująca do majora Dilliona z filmu Predator).

REKLAMA

Film został wyreżyserowany przez Angusa MacLane (znanego z takich krótkometrażówek jak Toy Story Small Fry oraz BURN-E), a muzykę skomponował Michael Giacchino (Cars 2, Up, Ratatouille). Patrząc na poprzednie krótkometrażówki Toy Stoy (Small Fry, Partysaurus Rex, Hawaiian Vacation), można spodziewać się naprawdę udanej zabawy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA