REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W Sieci pojawił się trailer "American Crime Story: The People V. O.J. Simpson". Zapowiada się świetny serial!

"American Crime Story: The People V. O.J. Simpson" to nowy serial Ryana Murphy'ego i kolejna antologia powstała dzięki jego pomysłowi. Produkcja co sezon przedstawiać ma inną historię dotyczącą sprawy kryminalnej, która poruszyła całą Amerykę oraz świat i była mocno komentowana w mediach. Na pierwszy ogień reżyser zajął się przedstawieniem zbrodni popełnionej rzekomo przez O.J. Simpsona, amerykańskiego futbolisty i aktora, który został oskarżony o zabicie swojej żony, Nicole Brown, oraz kelnera z restauracji "Mezzaluna", Rona Goldmana.

03.12.2015
9:58
W Sieci pojawił się trailer "American Crime Story: The People V. O.J. Simpson". Zapowiada się świetny serial!
REKLAMA
REKLAMA

Do Sieci trafił pierwszy zwiastun serialu "American Crime Story". Trzeba przyznać, że ten nastawia naprawdę optymistycznie. Ostatnio odczułam lekki przesyt produkcją Murphy'ego, czyli piątym sezonem "American Horror Story", ale na szczęście wygląda na to, że podczas seansu "American Crime Story" odpoczniemy trochę od dziwactw, a dostaniemy to, co lubię najbardziej: morderstwo, śledztwo i proces sądowy.

REKLAMA

W serialu zobaczymy znane twarze. W główną postać O.J. Simpsona wcieli się Cuba Gooding Jr., a jego obrońcę, Roberta Shapiro, zagra John Travolta. W produkcji pojawią się także: Sarah Paulson, David Schwimmer, Selma Blair czy Connie Britton. Scenariusz "American Crime Story: The People V. O.J. Simpson" powstał na podstawie książki  „The Run of His Life: The People V. O.J. Simpson” autorstwa Jeffreya Toobina.

Premiera produkcji została zapowiedziana na 2 lutego 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA