REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ten trailer sprawił, że jeszcze mocniej czekam na kolejny film o Fantastycznych zwierzętach

Honest Trailers to jeden z najlepszych kanałów filmowych na YouTubie. W zabawny sposób komentują filmy i punktują niekonsekwencję, a także błędy twórców. Teraz wzięli się za Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, czyli najnowszy film w świecie Harry’ego Pottera.

29.03.2017
17:54
Honest Trailers "masakrują" Fantastyczne zwierzęta
REKLAMA
REKLAMA

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć jest podręcznikiem w Hogwarcie i dotyczy m. in. opieki nad magicznymi zwierzętami. W siedmiotomowym cyklu Harry'ego Pottera książka została wymieniona dwa razy i nigdy nie poświęcono jej większego pola. Rowling pod pseudonimem Newtona Skamandera wydała co prawda Fantastyczne zwierzęta w 2001 roku, ale nie była to książka fabularna, a bardziej encyklopedia, składająca się z opisu zwierząt.

Według Honest Trailers jednoznacznie oznacza to, że wytwórnia świadoma jaką złotą kurą jest marka Harry’ego Pottera postanowiła spieniężyć ją jeszcze raz. O, przepraszam – jeszcze pięć razy, bo seria ma liczyć właśnie pięć filmów.

Co jeszcze punktuje kanał? Samego Newta, który zdaje sobie nie zdawać sprawy, że jego stwory są bardzo niebezpieczne dla czarodziei, a jeszcze bardziej dla nie-magów. Do tego skrytykowany został dobór Johnego Deppa jako Gellerta Grindelwalda, z którym będziemy się musieli borykać przez kolejne epizody. Colin Farrell wypadł w tej roli zdecydowanie lepiej.

REKLAMA

W 100 proc. zgadzam się też, że najjaśniejszą gwiazdą filmu obok magicznych zwierząt jest Kowalski, którego rola sprowadza się najczęściej do wyrażania zdziwienia na widok magii.

Chciałbym, aby jedna ze scen trailera podsunęła Warner Bros. pomysł na kontynuację eksploatacji uniwersum w innym kierunku. Co powiedzielibyście na serial True Auror, gdzie śledzilibyśmy pracę magicznej policji?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA