REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czwarty członek ekipy The Defenders nadchodzi. Trailer Iron Fist od Marvela i Netfliksa wylądował w sieci

Już za nieco ponad miesiąc w serwisie Netflix udostępniony zostanie pierwszy sezon kolejnego serialu, który twórcy największej na świecie usługi VOD przygotowali razem z Marvel Television. Do sieci trafił właśnie trailer Iron Fist.

07.02.2017
18:41
Trailer Iron Fist
REKLAMA
REKLAMA

Marvel i Netflix nawiązali partnerstwo, na bazie którego wyprodukowano już 52 odcinki seriali z superbohaterami w roli głównej. Na platformie można już teraz obejrzeć dwa sezony serialu Daredevil i po jednym sezonie produkcji Jessica Jones oraz Luke Cage.

Trailer Iron Fist class="wp-image-79518"

17 marca dołączy do nich czwarty zamaskowany heros, czyli Iron Fist.

Zgodnie z pierwotnymi założeniami Netflix i Marvel Television produkują teraz wspólnie cztery seriale o superbohaterach. Każdy z nich chodzi po ulicach tego samego Nowego Jorku, który widzieliśmy w filmach z serii Marvel Cinematic Universe, w tym blockbustera Avengers.

Iron Fist to czwarta z produkcji, w której tytułową rolę gra Finn Jones. Oprócz niego w serialu pojawią się także Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey i Rosario Dawson. Showrunnerem produkcji jest Scott Buck. Pierwszy sezon Iron Fist będzie liczył 13 odcinków.

Trailer Iron Fist class="wp-image-79517"

Postać Danny'ego Randa dobrze znana jest fanom komiksów.

Finn Jones wciela się w młodego mężczyznę, który po długiej nieobecności wraca od Nowego Jorku. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że Danny Rand stał się w międzyczasie wojownikiem, który tytułuje siebie Iron Fist.

Nie wiadomo jeszcze, jak wierna będzie adaptacja jego przygód w wykonaniu Netfliksa. Jeśli twórcy pozostaną wierni duchowi oryginału, to można spodziewać się dużo bardziej humorystycznej produkcji niż w przypadku trzech poprzednich serii.

Trailer Iron Fist trwa blisko trzy minuty.

Czterej telewizyjni bohaterowie po wprowadzeniu postaci Danny'ego Randa, który posługuje się pseudonimem Iron Fist, spotkają się w miniserialu The Defenders. Połączą siły, by niczym kinowi Avengersi wspólnie stawić czoła zagrożeniu, z którym nie poradziliby sobie w pojedynkę.

REKLAMA

Produkcje już teraz się luźno przenikają, a spoiwem między nimi jest postać Claire Temple, która pojawia się na materiałach promocyjnych Iron Fist. Bohaterka pojawiła się dotychczas we wszystkich trzech wydanych produkcjach i można podejrzewać, że to ona będzie katalizatorem potrzebnym do sformowania The Defenders.

Ta miniseria jednak dopiero przed nami, a najpierw musi pojawić się Iron Fist. Jego debiut w Netfliksie zaplanowano na 17 marca 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA