REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest pierwszy trailer My Little Pony: The Movie. Czekam na ten film

Kojarzycie serial My Little Pony: Przyjaźń to magia? Jego bohaterkami są słodkie i zadziorne kucyki, które spotykają różne przygody. Teraz powstaje film z tymi samymi postaciami, a w sieci pojawił się już jego pierwszy zwiastun.

30.06.2017
10:10
Film o kucykach
REKLAMA
REKLAMA

W filmie My Little Pony: The Movie nasze bohaterki: Twilight Sparkle, Pinky Pie, Applejack, Rarity, Fluttershy i Rainbow Dash będą musiały stawić czoła niebezpieczeństwu. Ciemne moce przybywają do Królestwa Equestria, by pozbawić je całej magii.

Kucyki, korzystając z siły przyjaźni, będą próbowały przezwyciężyć wroga.

Serial My Little Pony: Przyjaźń to magia oglądałam zawsze z uśmiechem na twarzy. To naprawdę mądra i zabawna animacja w odcinkach. Po trailerze film wnioskuję, że pełnometrażowa produkcja mnie nie rozczaruje. Będzie śmiesznie, wzruszająco i nieco sentymentalnie. Pewnie trudno niektórym z was uwierzyć, że tego typu film może zainteresować kogoś więcej niż dzieci, ale jesteście w błędzie. A swoją drogą dzieciom w pierwszej kolejności poleciłabym oglądanie Poniaków. To opowieści z morałem, które uczą bardzo sensownych wartości.

REKLAMA

Światowa premiera My Little Pony: The Movie została zaplanowana na 6 października tego roku.

W angielskiej wersji językowej głosów postaciom użyczą takie sławy jak: Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Liev Schreiber, Michael Peña, Sia, Taye Diggs, Uzo Aduba i Zoe Saldana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA