REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Trailer nowego "Point Break" już w Sieci. Zobacz zwiastun remake'a produkcji sprzed ponad 20 laty

"Point Break", remake filmu "Na fali" (tytuł oryg. "Point Break") z 1991 roku, trafi na ekrany kin już na początku przyszłego roku. Do Sieci trafił właśnie trailer produkcji, która obudzi wspomnienia kina akcji sprzed ponad 20 lat.

27.05.2015
11:07
Trailer nowego "Point Break" już w Sieci. Zobacz zwiastun remake'a produkcji sprzed ponad 20 laty
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem na ekranie nie zobaczymy Keanu Reevesa ani Patricka Swayze. Johny'ego Utah, w którego w 1991 roku wcielał się Reeves, zagra Luke Bracey, znany z filmów "November Man" i "Dla ciebie wszystko", a w roli Bodhi'ego, niegdyś granego przez Swayze'go, zobaczymy Édgara Ramíreza, wenezuelskiego aktora, który wystąpił w takich filmach jak "Ultimatum Bourne'a" czy "Zbaw nas ode złego". Trzeba przyznać, że fizjonomia obu panów, sugerowałaby, iż role zostaną rozdzielone zupełnie inaczej, ale czy słusznie wybrano aktorów przekonamy się dopiero za kilka miesięcy.

Na razie zobaczyć możemy zwiastun produkcji, w którym mamy skoki ze spadochronem, niebezpieczne akcje, sporty ekstremalne, strzelaniny i świetne widoki. Czy fani pierwowzoru będą zadowoleni? Opinie - jak zwykle w takich przypadkach - będą pewnie podzielone.

REKLAMA

Nowy "Point Break" wyreżyseruje Ericson Core, który na swoim koncie ma m. in. zdjęcia do filmu "Szybcy i wściekli" i reżyserię "Vince niepokonany" z  Mark Wahlberg w roli głównej. Za scenariusz odpowiada Kurt Wimmer, znany z "Salt" i "Pamięci absolutnej".

point break 2015 poster
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA