REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Trailer animacji "Zwierzogród" jest świetny! Już nie mogę się doczekać premiery

"Zwierzogród" (ang. "Zootopia") to animacja Walt Disney Animation Studios, która swoją premierę w Polsce będzie mieć 19 lutego 2016 roku. Po obejrzeniu zapowiedzi filmu i mając w pamięci trailer teaser, który pojawił się w Sieci kilka miesięcy temu, wiem jedno - "Zwierzogród" to coś, na co czekam. Produkcja zapowiada się wspaniale.

24.11.2015
12:18
Trailer animacji "Zwierzogród" jest świetny! Już nie mogę się doczekać premiery
REKLAMA
REKLAMA

Dowcipny trailer jasno daje do zrozumienia, że to właśnie humor będzie największą zaletą animacji. Jestem też pewna, że dostaniemy wciągającą historię i - co już sami możemy stwierdzić po zapowiedzi filmu - obraz, który nas zachwyci. Antropomorficzne zwierzaki to dobry i sprawdzony przepis na sukces. Scena z leniwcami jest kapitalna. Sprawdźcie sami poniżej.

REKLAMA

"Zwierzogród" opowie o zwierzętach, które prowadzą życie takie jak ludzie - pracują, korzystają z nowoczesnych technologii i przede wszystkim są ubrane. Fabuła ma skupiać się na pani oficer-królik, Judy Hopps, która uwikłana w spisek zdecyduje się współpracować z lisem-oszustem, Nickiem Wildem, który tym razem stał się ofiarą rzeczonej intrygi.

Reżyserem filmu jest Byron Howard, odpowiedzialny za takie produkcje jak „Piorun” i „Zaplątani”. Scenariusz „Zwierzogrodu” napisał Jared Bush.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA