REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie możecie doczekać się kontynuacji "Trainspottingu"? Zdjęcia ruszają już w maju

Informacja o nakręceniu drugiej części filmu "Trainspotting" zelektryzowała wszystkich fanów produkcji w reżyserii Dany'ego Boyle'a. Obraz z 1996 roku, w którym główną rolę zagrał Ewan McGregor okazał się sporym sukcesem i nic dziwnego, że jego powrót po 20 latach wzbudza emocje. Jak się okazuje, całkiem niedługo przekonamy się jaki będzie efekt końcowy. Zdjęcia do produkcji ruszają już niebawem, bo w maju tego roku.

30.03.2016
11:24
Nie możecie doczekać się kontynuacji „Trainspottingu”? Zdjęcia ruszają już w maju
REKLAMA
REKLAMA

Co prawda film najwcześniej obejrzymy pewnie w 2017 roku, ale biorąc pod uwagę tak długi czas oczekiwania na kontynuację hitu, możemy stwierdzić, że to już lada moment. W "Trainspotting 2" zobaczymy oczywiście Ewana McGregora, który w pierwszej części filmu zagrał główną postać, Rentona. Scenariusz kontynuacji produkcji z lat 90. oparty jest o książkę "Porno" autorstwa Irvine Welsh. Akcja filmu nie będzie identyczna jak fabuła przedstawiona w powieści, ale jak zapewnił McGregor, scenariusz, który przeczytał jest naprawdę, bardzo, bardzo dobry.

REKLAMA
trainspotting 1 class="wp-image-40455"

"Trainspotting" opowiada o grupie przyjaciół ze Szkocji. Wszyscy uzależnieni są od narkotyków. Ich życie pełne jest niewiadomych, bólu, utraconych nadziei i nieudanych prób walki z nałogiem. Jeden z nich, Renton, próbuje zerwać ze środowiskiem i dragami. Niestety, to wcale nie jest takie proste, a przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA