REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pełny zwiastun Transformers: Age of Extinction!

Chociaż to wciąż „teaser trailer”, najnowszy materiał filmowy pokazuje znacznie więcej, niż ten zaprezentowany podczas finałów Super Bowl. Przez dwie i pół minuty Paramount podaje najbardziej efektowne kąski z nadchodzącego filmu Michaela Baya. Oto pierwszy oficjalny zwiastun Transformers: Age of Extinction:

05.03.2014
11:07
Pełny zwiastun Transformers: Age of Extinction!
REKLAMA
REKLAMA

Z nieukrywanym zdumieniem, lecz muszę przyznać – jestem kupiony. Transformers: Age of Extinction wygląda znacznie ciekawiej, niż poprzednia, fatalna odsłona kasowego hitu. W zwiastunie możecie zobaczyć między innymi to, jak Mark Wahlberg spisuje się w roli następcy Shia LaBeoufa. Materiał reklamowy daje również pewien urywek scenariusza. Tak oto ogromne roboty przestają być potrzebne ludzkości, do czasu kolejnego zagrożenia dla całej Ziemi. Optimus Prime zamienia się w stertę złomu i dopiero inwazja olbrzymich statków kosmicznych powoduje, że dowódca Autobotów ponownie wraca do świata żywych, przy wielkiej pomocy Wahlberga. Tym razem obrońcy Ziemi po raz pierwszy zetkną się nie tylko z Deceptikonami, ale również Dinobotami – wszyscy fani Grimlocka ręce do góry!

REKLAMA

Czy Age of Extinction ma szansę zostać lepszym filmem niż dwie poprzednie odsłony? Czas na prostą matematykę! Transofrmerzy z Wahlbergiem tą lepsi niż Transormerzy z niezwykle irytującym LaBeoufem. Każdy film z dinozaurami jest lepszy niż bez dinozaurów. Należy również wspomnieć, że dinozaury to jednocześnie roboty. Wybuchające, ziejące ogniem i  ujeżdżane przez Optimusa Prime’a. How cool is that? Polska premiera Transformers: Age of Extinction będzie miała miejsce 27 czerwca 2014 roku, w dwa dni po światowym debiucie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA