REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

Odcinkowa animacja Transformers: Combiner Wars już do obejrzenia. Na YouTube i w całości za darmo

Transformers: Combiner Wars to ośmioodcinkowa animacja tworzona przez Hasbro Studios oraz Machinimę. To, co wyróżnia ją na tle poprzednich produkcji z Autobotami i Deceptikonami, to modele wielkich robotów, bezpośrednio nawiązujące do pierwszej, kultowej już generacji Transformerów.

17.08.2016
10:38
Transformers: Combiner Wars już do obejrzeniana YouTube!
REKLAMA
REKLAMA

Akcja Combiner Wars jest w całości osadzona na planecie Cybertron.

Animacja rozpoczyna się w 40 lat po bitwie Autobotów i Deceptikonów o Ziemię. Liderzy obu frakcji zniknęli, z kolei reszta robotów powróciła na planetę Cybertron. Tam Autoboty i Deceptikony żyją w zawieszeniu broni, z kolei władze stanowi kolektyw obu frakcji.

Kruchy pokój niszczy pojawienie się technologii pozwalającej na tworzenie tytułowych Kombinerów – wielkich robotów składających się z mniejszych jednostek. Ich obecność zakłóca równowagę i powoduje wybuch kolejnego konfliktu, który wkrótce pochłania całą planetę.

Transformers: Combiner Wars wydaje się ciekawe z kilku powodów. Po pierwsze, akcja animacji osadzona na Cybertronie pozwoli skoncentrować się na robotach, nie ludziach i ich problemach.

Po drugie, widok Transformerów pierwszej generacji to zawsze coś miłego dla oka. Po trzecie, w Combiner Wars pojawia się wiele odświeżających elementów, takich jak na przykład żeński model Transformera. Czegoś takiego wcześniej nie było.

Wszystkie odcinki Transformers: Combiner Wars obejrzymy za darmo na YouTube.

REKLAMA

Pierwsze dwa epizody są dostępne na oficjalnym profilu Machinimy w YouTube. Każdy z odcinków trwa około 5 - 6 minut. Sam dopiero zabieram się za oglądanie, licząc na naprawdę ciekawą odskocznię od fatalnych, przeładowanych wybuchami i drewnianym aktorstwem filmów Michaela Baya.

Kolejne odcinki animacji powinny pojawiać się co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA