REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Fanowski film Transformers - "Generation 1: Hero" - to dorośli ludzie w kartonach

Niebawem swoją premierę będzie miała animacja "Transformers: Combiner Wars", z kolei Bay kręci piątą odsłonę miałkiego hitu kinowego. Szaleństwo wokół zabawek Hasbro trwa w najlepsze, czego amatorski film Transformers jest najlepszym przykładem.

02.08.2016
21:29
Amatorski film Transofrmers to dorośli ludzie w kartonach
REKLAMA
REKLAMA

Do sieci trafiła produkcja jedyna w swoim rodzaju. Przy coraz większej liczbie utalentowanych grafików, a także malejących kosztach produkcji grafiki komputerowej, na YouTube trafia coraz więcej amatorskich treści ze świetnymi efektami specjalnymi i trójwymiarowymi modelami. Można by sądzić, że "Generation 1: Hero" będzie wpisywać się w ten schemat.

Nic bardziej mylnego.

Fanowski film Transfomers to dorośli aktorzy, strzelający do siebie z plastikowych blasterów, obleczeni w kostiumy z kartonów. Wszystko ku chwale minionych lat 80-tych.

No, może nie są to do końca kartony, które znajdziecie pod sklepem, ale efekt wciąż jest daleki od piorunującego. Doceniam pracę włożoną w kostiumy, lecz trudno nie poczuć zdziwienia, gdy po raz pierwszy widzimy amatorskich Transformerów.

REKLAMA

Jak przyznają twórcy filmu, tego typu efekt miał być zamierzony. Zarówno przepełnione żartami dialogi, jak i odwołania do innych filmów science-fiction oraz fantasy, to część większego planu.

Według producentów, ich "Generation 1: Hero" to właśnie taki nieco humorystyczny powrót do pierwszej generacji wielkich robotów. Z efektami i ujęciami kamery, które od razu mają się kojarzyć z latami 80-tymi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA