REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

To się nazywa playlista na 2016 rok. Trójkowy TOP Wszech Czasów już na YouTube i Spotify

Radiowa Trójka to stacja, której warto słuchać przez cały rok, nie tylko zaraz po hucznym Sylwestrze. Redaktorzy najciekawszego publicznego radia po raz kolejny wybrali 200 najlepszych piosenek wszech czasów. Już do przesłuchania na YouTube i Spotify.

04.01.2016
10:58
Trójkowy TOP Wszech Czasów już na YouTube i Spotify
REKLAMA
REKLAMA

Trójkowy TOP Wszech Czasow prowadzili Marek Niedźwiedzki, Piotr Baron, Piotr Metz oraz Piotr Stelmach. Jeżeli z jakiegoś powodu nie byliście w stanie przesłuchać 200 najlepszych piosenek wybranych przez radiową Trójkę, możecie, a nawet musicie to nadrobić. Zebraliśmy dla was najwygodniejsze rozwiązania.

TOP Wszech Czasów radiowej Trójki jest to przesłuchania na oficjalnej stronie całego przedsięwzięcia.

Na facebookowym profilu (do polubienia którego gorąco zachęcamy) znajdziecie pojedyncze utwory składające się na trójkową playlistę. Dużo scrollowania i klikania? Nie ma żadnego problemu, znaleźliśmy również coś dla bardziej leniwych internautów.

REKLAMA

W TYM MIEJSCU znajdziecie Trójkowy TOP Wszech Czasów w formie listy utworów na YouTube. Z kolei TUTAJ zapoznacie się z 200 najlepszymi utworami w historii na Spotify. Niestety, na muzycznej platformie brakuje kilku kawałków, ze względu na ograniczenia licencyjne.

Ja od siebie dodam jedynie, że redaktorzy Trójki jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Chociaż mógłbym polemizować na temat pierwszej piątki, lista przebojów ułożona w gmachu przy ulicy Myśliwieckiej wgniata w krzesło i nie sposób się od niej oderwać. Doskonały sposób na udany poniedziałek po świątecznej przerwie. Z taką muzyką przy boku, na pewno będzie nieco łatwiej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA