REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Trójoka wrona zsyła drugi teaser piątego sezonu serialu "Gra o Tron"

HBO wymyśliło sobie, że piąty sezon "Gry o Tron" będzie promować za pośrednictwem Twittera i zagadkowej strony internetowej ThreeEyedRaven.com, na której to co jakiś czas pojawiać miały się nowe wizje, czyli nic innego jak krótkie, kilkusekundowe teasery. Od wczoraj powinien znajdować się tam drugi materiał, tylko... czy ktoś z was miał okazję go obejrzeć? No właśnie. Możecie go jednak zobaczyć poniżej. 

16.12.2014
18:54
Trójoka wrona zsyła drugi teaser piątego sezonu serialu „Gra o Tron”
REKLAMA
REKLAMA

Pomysł na tę akcję bez wątpienia był ciekawy, zawiodło tylko wykonanie. Drugi teaser serialu "Gra o Tron" (tudzież: wizja Trójokiej wrony) dostępny był tylko na urządzeniach mobilnych i w dodatku wyświetlał się... raz. Raz i koniec, link wygasał i nijak nie dało się już do niego wrócić. Używam czasu przeszłego, bowiem wygląda na to, że materiał ten jest na chwilę obecną w ogóle niedostępny. Co więcej, jeżeli próbowało się wyświetlić film na komputerze, to ponowna próba, tym razem już na smartfonie czy tablecie, kończyła się niepowodzeniem. Coś wyraźnie poszło nie tak. Na szczęście jednemu z internautów udało się go nagrać - wielkość okienka może nie powala, ale jeżeli wcześniej straciliście swoją szansę, to lepsze to niż nic.

REKLAMA

Tych kilka urywków nie zdradza oczywiście wiele - możemy tam dojrzeć między innymi Sansę Stark, Tyriona Lannistera oraz Cersei. Postać płynącą łodzią trudno zidentyfikować. Do tego rzeźbiona twarz w Czardrzewie i zasypana śniegiem sala tronowa Czerwonej Twierdzy, która pojawiła się w wizji Daenerys w 10 odcinku drugiego sezonu. Intrygujące. Coś czuję, że wraz z piątym sezonem, serial ma szansę stać się ciekawszy od książkowego oryginału, który mniej więcej od czwartej części, "Uczty dla wron", zaczyna wiać nudą.

Premiera piątego sezonu serialu "Gra o Tron" zapowiedziana jest na kwiecień 2015.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA