REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Olivia Wilde i Garrett Hedlund w obsadzie trzeciej odsłony filmu "Tron"

Poznaliśmy pierwsze konkretne informacje związane z produkcją trzeciej części filmu "Tron". Do obsady filmu powrócą znani z "Dziedzictwa" aktorzy - Olivia Wilde oraz Garrett Hedlund. Reżyserem ponownie zostanie Joseph Kosinski.

08.04.2015
9:53
Olivia Wilde i Garrett Hedlund w obsadzie trzeciej odsłony filmu Tron
REKLAMA
REKLAMA

Po sporym sukcesie finansowym "Tron 2", zrealizowanego niemal 30 lat po premierze pierwszej części, Disney ogłosił, że film doczeka się swojej kontynuacji. Przez kolejne lata nie pojawiały się jednak żadne wieści na jej temat, a jakiś czas temu zaczęto spekulować, że być może do jej realizacji nigdy nie dojdzie. Teraz okazuje się, że prace nad trzecią odsłoną serii właśnie ruszają - jak informuje The Hollywood Reporter, Disney właśnie zaangażował do niej Olivię Wilde ("Wyścig", "Kowboje i obcy") i Garretta Hedlunda ("Niezłomny", "W drodze").

REKLAMA
Tron-Legacy-movie-image-new-collider

Duet ten mogliśmy zobaczyć w drugiej części "Tron", zatytułowanej "Dziedzictwo", w której wcielili się w parę głównych bohaterów - Quorrę oraz Sama Flynna. Za kamerą stanie Joseph Kosinski, reżyser "Niepamięci". Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią tego roku, a premiera prawdopodobnie odbędzie się w 2017. Szczegóły dotyczące fabuły trzeciej odsłony "Tronu" nie zostały jeszcze ujawnione.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA