REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Trzeci sezon "Black Mirror" właśnie pojawił się w Netfliksie!

Tak, w tej chwili w platformie Netflix pojawił się trzeci sezon "Black Mirror". Od teraz możecie oglądać sześć nowych odcinków serialu, który opowiada o nowych technologiach i o tym jak w niedalekiej przyszłości albo już teraz może zmienić się nasza rzeczywistość.

21.10.2016
9:23
Trzeci sezon "Black Mirror" właśnie pojawił się w Netfliksie!
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze dzisiaj możecie spodziewać się na łamach sPlay.pl tekstu o nowych sześciu epizodach "Black Mirror". Na razie zdradzę wam tyle - jest naprawdę dobrze. Nowe odcinki dotyczą różnych problemów, z którymi potencjalnie będziemy musieli zmierzyć w przyszłości lub które czyhać na nas mogą już dzisiaj.

Black Mirror class="wp-image-75027"
"Black Mirror", odc. "San Junipero"

Niwy sezon "Black Mirror" stawia pytanie o wieczne życie, o to, do czego zdolni jesteśmy w obliczu zagrożenia, jak wirtualna rzeczywistość może zmienić nasze życie czy co by byłoby gdyby wszyscy ulegli manii oceniania się i życia zgodnie z oczekiwaniami nie swoimi, a innych. Pozornie błahe problemy pokazują bezlitosność ludzi i świata. Ludzi, którzy nie są jeszcze gotowi na wszystkie zmiany. Nawet te, które możliwe są już dziś.

Sześć odcinków, sześć historii. Jedne z nich dzieją się w Stanach Zjednoczonych, inne w Wielkiej Brytanii. Każda traktuje o ludziach z różnych grup społecznych. W każdej możecie odnależć swoje bolączki i wyzwania przed którymi być może przyjdzie wam stanąć. Oby nie. Chyba nikt nie chce spojrzeć w czarne lustro.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA