REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Adamczyk, Karolak i Pazura kibicują polskiej reprezentacji. Dziś premiera serialu Trzecia połowa

Mistrzostwa świata w Rosji zbliżają się wielkimi krokami, więc już niedługo Polaków ogarnie futbolowa gorączka. Telewizja Polska, która emitować będzie całe wydarzenie, rozpoczyna nadawanie serialu poświęconego kibicom. Już dziś w TVP 1 zadebiutuje Trzecia połowa.

23.03.2018
11:22
Piotr Adamczyk Trzecia połowa TVP
REKLAMA
REKLAMA

Dziś wieczorem na stadionie we Wrocławiu reprezentacja Polski podejmie w meczu towarzyskim drużynę narodową Nigerii. Jest to jeden z ostatnich sprawdzianów naszej kadry przed rozpoczynającym się w czerwcu mundialem. Transmisję z dzisiejszego spotkania, jak również z organizowanej w Rosji imprezy, będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Mecz Polska-Nigeria rozpocznie się o 20:45 w TVP1, ale fani piłki nożnej mogą włączyć telewizory już wcześniej.

Dziś wieczorem zobaczymy pierwszy odcinek serialu Trzecia połowa.

Produkcja opowie o losach grupy kibiców piłkarskich. Bohaterowie to ciężko pracujący ludzie, których dotykają typowe życiowe problemy. Jednak raz w tygodniu mają szansę zapomnieć o wszystkich przykrościach. Przyjaciele spotykają się w pobliskim pubie, by razem obejrzeć mecz piłki nożnej.

Największe emocje wzbudza oczywiście nadchodzący mundial w Rosji. Panowie mocno wierzą w sukces polskiej kadry, jednak ich małżonki patrzą na ich spotkania z pewną niechęcią. Uważają, że mężowie poświęcają piłce zbyt dużo uwagi, podczas gdy dookoła jest tyle rzeczy do zrobienia.

W Trzeciej połowie futbolowa gorączka ogarnie kilku znanych aktorów.

REKLAMA

W głównych rolach wystąpią aktorzy doskonale znani wszystkim polskim widzom. Na ekranie pojawią się Piotr Adamczyk, Cezary Pazura czy Tomasz Karolak. Ponadto w produkcji zobaczymy też Weronikę Książkiewicz, Hannę Konarowską czy Wojciecha Mecwaldowskiego. Pomysł na serial narodził się w głowach Rafała Kolikowa (Piąty stadion) i Krzysztofa Landsberga (Dlaczego ja?). Reżyserem jest Kristoffer Rus (Naturalni, Wielki skok)

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się dzisiaj o 20:10 na TVP1. Drugi epizod będzie można zobaczyć o tej samej porze we wtorek 27 marca, przed transmisją meczu towarzyskiego Polska-Korea Południowa. Serial będzie można również oglądać w TVP VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA