REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Tuca & Bertie to nowy serial animowany Netfliksa. Zajmie się nim ekipa od BoJacka Horsemana

Netflix nie rezygnuje z seriali animowanych. Właśnie zlecono kolejną produkcję, która opowie o świecie humanoidów. Realizacją Tuca & Bertie zajmie się ekipa odpowiedzialna za inny rysowany hit serwisu - serial BoJack Horseman.

21.02.2018
14:38
Tuca & Bertie nowy serial BoJack Horseman
REKLAMA
REKLAMA

Serial o człowieku-koniu, który stara się powrócić na szczyt aktorskiej popularności, jest jedną z najbardziej uznanych serii serwisu streamingowego. Komediodramat osadzony jest w świecie, gdzie obok normalnych ludzi żyją humanoidy posiadające wygląd oraz cechy np. psów czy kotów. Netflix nie planuje porzucić tematu; niedługo po premierze 4. sezonu BoJacka Horsemana zlecono powstanie następnej serii. Teraz pojawiła się informacja, że serwis szykuje nowy serial animowany, którego akcja toczyć się będzie w podobnym uniwersum.

Platforma zamówiła odcinki serialu Tuca & Bertie.

Tym razem głównymi bohaterkami będą 30-letnie kobiety-ptaki. Mimo różnic w charakterze, mieszkające w tym samym budynku panie, darzą się przyjaźnią. Nie należy więc spodziewać się tego rodzaju relacji, które panują pomiędzy BoJackiem a Toddem. Serial zapowiadany jest jako komedia, co nie oznacza jednak, że może w nim zabraknąć silnych elementów dramatu znanych z przygód człowieka-konia.

Wśród producentów znaleźli się Lisa Hanawalt, Raphael Bob-Waksberg, Noel Bright oraz Steven A. Cohen. Cała czwórka jest odpowiedzialna za BoJacka Horsemana. Animację zlecono studiu Shadowmachine, które projektowało także poprzedni serial Netfliksa.

Tuca & Bertie BoJack Horseman serial animowany class="wp-image-135733"

Z kolei jedną z głównych ról w Tuca & Bertie powierzono Tiffany Haddish. Nie podano jednak informacji, której z postaci aktorka użyczy głosu. Haddish znalazła się także pośród ekipy producenckiej. Aktorka znana jest przede wszystkim z filmu Girls Trip, a niedługo zobaczymy ją u boku Tracy Morgana w serialu The Last O.G. Do swojego następnego projektu przekonuje ją również Paul Thomas Anderson.

REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze, kiedy można się spodziewać premiery Tuca & Bertie.

W Netfliksie można oglądać wszystkie cztery sezony BoJacka Horsemana. 5. seria powinna zawitać do katalogu platformy w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA