REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Przygotuj się na Tudum! Netflix spróbuje upchnąć 70 filmów i seriali w 3 godziny

Tadam, oto Tudum. Netflix organizuje kolejne „światowe wydarzenie dla fanów” i obiecuje dużo nowych ekscytujących informacji, między innymi o „Wiedźminie”, „Sandmanie”, „Bridgertonach” czy długo wyczekiwanym „Stranger Things”.

25.08.2021
18:08
netflix tudum
REKLAMA

To nie pierwsze podejście Netfliksa do tego typu imprezy. O ile jednak czerwcowy Geeked Week był poświęcony raczej produkcjom skierowanym do fanów fantastyki, komiksów i wszystkich, którzy łapią się w szeroką definicję geeka, o tyle Tudum (tak, serio się tak nazywa) jest zakrojony pod szerszą publikę. Na organizowanym 25 września wydarzeniu możemy liczyć na nowe informacje dotyczące aż 70 filmów i seriali Netfliksa. Nie, też nie wiem, jak oni to wszystko pomieszczą, szczególnie że na całość zaplanowano... 3 godziny.

REKLAMA

Co zobaczymy na Tudum Netfliksa?

Netfliks zdradził, że wśród produkcji, o których wreszcie uchyli rąbka tajemnicy, znajdą się między innymi „Bridgertonowie, „The Crown”, „Cobra Kai”, „Cowboy Bebop”, „The Sandman”, „Dom z papieru”, „Wiedźmin” i „Stranger Things”. Pojawią się także informacje o takich filmach jak „Nie patrz w górę”, „Zemsta rewolwerowca” czy „Czerwona Nota”, na którą prawdopodobnie czekacie, nawet jeśli tego jeszcze nie wiecie (w obsadzie znajdują się: The Rock, Ryan Reynolds i Gal Gadot). Zobaczcie, jak na wydarzenia zapraszają między innymi Idris Elba, Chris Hemsworth i Henry Cavill.

REKLAMA

Mając w pamięci Geeked Week, który naprawdę nieźle się zapowiadał, a okazał się, powiedzmy to dość oględnie, umiarkowanie satysfakcjonujący, nie czekam na Tudum z takimi wypiekami na twarzy, jak pewnie powinnam. Największą bolączką letniego wydarzenia były jednak długie przerwy na gry i zabawy prowadzących, śmieszne filmiki i innego rodzaju wypełniacze, na które we wrześniowym wydarzeniu raczej nie będzie czasu. Może więc krótkie jest piękne.

Tudum rozpoczyna się w niedzielę 25 września dopiero o 18:00 czasu polskiego, ale organizatorzy wydarzenia mają dla niecierpliwych całkiem apetyczną przystawkę. Już od 14:00 ruszy bowiem stream poświęcony zyskującym na popularności produkcjom koreańskim, indyjskim oraz anime. Całość będzie można obejrzeć na Twitterze, Twitchu i oczywiście YouTubie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA