REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Tulsa King": kiedy 2. sezon? Jest data premiery

2. sezon serialu "Tulsa King" już niebawem zagości na ekranach - SkyShowtime ogłosił datę premiery uwielbianego przez widzów serialu z Sylvestrem Stallonem w roli głównej. Kiedy premiera?

01.07.2024
11:39
tulsa king 2 sezon kiedy premiera
REKLAMA

Na kontynuację produkcji "Tulsa King" stworzonej przez Taylora Sheridana musieliśmy nieco zaczekać. 1. sezon zadebiutował w połowie listopada 2022 r., a ostatni odcinek wpadł na platformę na początku stycznia. Minęło nieco ponad półtorej roku i w końcu - mamy to. SkyShowtime ogłosił, że lada chwila do serwisu wpadnie najnowsza odsłona serialu z Sylvestrem Stallonem w roli głównej. Znamy datę premiery.

REKLAMA

Tulsa King: 2. sezon - kiedy premiera?

1. sezon serialu "Tulsa King" śledzi losy zwolnionego po 25 latach z więzienia Dwighta "Generała" Manfrediego (Sylvester Stallone), członka nowojorskiej mafii, który na polecenie szefa zostaje zesłany do Oklahomy, by tam rozszerzać działalność. Generał zaczyna jednak podejrzewać, że mafia działa przeciwko niemu, dlatego postanawia budować własną ekipę.

W 2. sezonie główny bohater wraz ze swoją grupą kontynuuje tworzenie przestępczego imperium w Tulsie, aż w końcu udaje się im osiągnąć cel. Orientują się jednak, że jest jeszcze ktoś, kto oprócz nich chce przejąć władzę - zagraża im mafia z Kansas City oraz lokalny wpływowy biznesmen. Dwight będzie musiał zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i ekipie, dbając w tym samym czasie o swoje interesy. Również te, które nie zostały załatwione w Nowym Jorku.

"Tulsa King": 2. sezon

Producentem wykonawczym serialu jest Taylor Sheridan, współtwórca "Yellowstone", za scenariusz odpowiada Terence Winter, a za kamerą "Tulsa King" stanął Craig Zisk. W obsadzie znaleźli się: Martin Starr ("Spider-Man: Bez drogi do domu"), Jay Will ("Wspaniała pani Maisel"), Max Casella ("Kalejdoskop"), Vincent Piazza ("Przejście"), Tatiana Zappardino ("Konsultant"), Annabella Sciorra ("Luka Cage"), Neal McDonough ("Przejście"), Frank Grillo ("Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę"), Domenick Lombardozzi ("Reacher"), Andrea Savage ("Dwa życia"), Garrett Hedlund ("Billie Holiday") i Dana Delany ("Ręka Boga").

REKLAMA

Premiera 2. sezonu serialu "Tulsa King" odbędzie się 18 września w serwisie SkyShowtime.

Zdjęcie główne: SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA