REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

TVN podejmuje walkę z serwisami VoD. W jesiennej ramówce 2 mocne autorskie seriale

TVN podzielił się już z nami swoimi planami w związku z jesienną ramówką. Stacja zaprezentuje dwa nowe seriale oryginalne. Nie zabraknie też powrotów uwielbianych przez szeroką publiczność programów.

09.08.2018
16:13
tvn jesień 2018
REKLAMA
REKLAMA

TVN dzielnie stawia czoła rosnącej konkurencji ze strony usług VoD. Stacja przygotowała dla swoich widzów wiele nowych propozycji do oglądania. Wśród nich znajdują się zarówno kolejne sezony cieszących się wysoką popularnością programów, jak i zupełnie nowe autorskie propozycje.

Przyjrzyjmy się zatem propozycjom, jakimi będzie nas kusić TVN. Szczególną uwagę przykuwają oczywiście nowości. A zwłaszcza te serialowe.

TVN na jesień 2018 r. – najciekawsze propozycje z ramówki.

Pod powierzchnią

tvn jesień 2018 class="wp-image-190663"

To serial obyczajowy, który ma nas wciągnąć pod tytułową powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy głównymi bohaterami. Są nimi pozornie kochające się małżeństwo (Alicja Boczarska i Bartłomiej Topa) oraz ojciec i zbuntowana nastolatka (Łukasz Simlat i Maria Kowalska). Ich losy pod koniec wakacji mają na skutek jakiegoś zdarzenia spleść się i dać początek, jak czytamy w opisie serialu, burzliwym wydarzeniom pełnym namiętności i… zbrodni.

Pułapka

tvn jesień 2018 class="wp-image-190660"

Pułapka to autorska sześcioodcinkowa kryminalna produkcja TVN, realizowana na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Główna bohaterka serialu, Olga Sawicka (w tej roli Agata Kulesza) to bardzo popularna autorka powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do kolejnej książki trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Olga tym samym zostaje wciągnięta w intrygę z przeszłości, w której stawką jest życie. Agacie Kuleszy na ekranie towarzyszyć będą Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz Marianna Kowalewska.

Wracajcie, skąd przyszliście

tvn jesień 2018 class="wp-image-190666"

Piotr Kraśko w towarzystwie szóstki Polaków wyruszy szlakiem migracyjnym. Udadzą się w drogę na Bliski Wschód. Przez Niemcy, Austrię, Węgry i Serbię dotrą do Grecji. I dalej w stronę Libanu, aż do Kurdystanu. Będzie to jedna z najtrudniejszych wypraw w ich życiu. Przez prawie miesiąc będą żyli jak uchodźcy i z uchodźcami. Pozbawieni portfeli, telefonów i paszportów trafią do obozu dla uchodźców, znajdą się na łodzi z przemytnikami, będą mieli także okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda życie w miejscu, gdzie panuje destabilizacja.

REKLAMA

Powroty lubianych programów i seriali.

Nietrudno zgadnąć, że TVN nadal będzie emitował swoje najlepsze programy. Wracają Mam talent i Masterchef oraz Top Model. Wróci też serial Diagnoza ze swoim trzecim sezonem oraz Ameryka Express, a więc Azja Express w nowej lokalizacji. Bądźcie spokojni, nie zabraknie też nowych odcinków Na Wspólnej, Kuchennych Rewolucji, Milionerów i Drzewa marzeń.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA