REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czekasz na nowy sezon "Miasteczka Twin Peaks"? Zobacz zwiastun, który właśnie wylądował w Sieci!

Fani "Miasteczka Twin Peaks" mogą już uwierzyć, że to dzieje się naprawdę! Wraca David Lynch i wraca cała plejada gwiazd wraz z Twin Peaks, które - jak nie bez przyczyny możemy usłyszeć w nowo opublikowanym teaserze - stało się swoistym bohaterem produkcji, a nie tylko miejscem jej akcji. Nowe wideo trwa zaledwie minutę, ale doskonale wprowadza w utęskniony, tajemniczy nastrój.

18.12.2015
22:04
Czekasz na nowy sezon "Miasteczka Twin Peaks"? Zobacz zwiastun, który właśnie wylądował w Sieci!
REKLAMA
REKLAMA

Z zapowiedzi opublikowanej niedawno na kanele Twin Peaks nie dowiemy się za wiele. Jednak ponowne usłyszenie znanego wszystkim lejtmotywu serialu, powoduje że ma się ochotę przeżyć tę niezwykłą i niebezpieczną przygodę jeszcze raz, od początku. Trzeci sezon, jak zwiastuje napis, który pojawia się w trakcie krótkiego wideo ma pojawić się niebawem. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, wiemy natomiast, że będzie to rok 2017, a nie jak początkowo prognozowano 2016.

REKLAMA

Trzeci i najnowszy sezon "Miasteczka Twin Peaks" będzie rozgrywać się w czasach współczesnych. Minęło 25 lat od wydarzeń przedstawionych w drugim, zdecydowanie słabszym sezonie produkcji. Na ekranie zobaczymy znane i lubiane postaci. Powróci między innymi Kyle MacLachlan w roli Agenta Coopera. Już nie mogę się doczekać! Miejmy tylko nadzieję, że trzecia seria dorówna dynamizmem, liczbą zwrotów akcji i ilością dostarczanych emocji pierwszemu sezonowi. Ten był zdecydowanie jedną z najlepszych produkcji serialowych, jaką miałam okazję zobaczyć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA