REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Nowy sezon i nowa ofiara. Serial „Ty” wraca z 2. sezonem na Netfliksa już w tym miesiącu – jest oficjalny zwiastun

Serial „Ty” dosyć niespodziewanie okazał się jednym z największych hitów Netfliksa w ubiegłym roku. Niemal dokładnie dwanaście miesięcy po premierze 1. sezonu widzowie otrzymali zwiastun kontynuacji. Na kim swoje obsesyjne zainteresowanie w nowej serii skupie Joe Goldberg?

05.12.2019
18:32
ty netflix sezon 2
REKLAMA
REKLAMA

Premierowy sezon „Ty” został oparty na słynnej powieści Caroline Kepnes z 2014 roku. Fabuła thrillera kręciła się wokół postaci Joego Goldberga – przystojnego pracownika nowojorskiej księgarni, który nabiera uczucia do pisarki Guinevre Beck. Szybko okazuje się, że mężczyzna pojmuje miłość w niezwykle niebezpieczny sposób, a jego obsesja tylko rosła z każdym kolejnym odcinkiem. I jak sugeruje zwiastun 2. serii w jego patrzeniu na świat niewiele się zmieniło.

Opublikowany dzisiaj przez platformę Netflix teaserze Joe przenosi się do Los Angeles, gdzie musi na co dzień stykać się z fałszem i zakłamaniem. W krótkiej scence widzimy go jak ocenia po kolei różne osoby znajdującej się w modnej kawiarence, po czym podchodzi do kasy. Na widok kobiety pytającej się go o zamówienie delikatnie się uśmiecha i przedstawia się jako Will.

Premierowy zwiastun 2. sezonu „Ty” trwa zaledwie minutę, ale i tak sugeruje niezwykle interesującą historię.

Wszystko wskazuje na to, że psychopatyczny morderca znalazł sobie nową ofiarę do prześladowania. Można więc powiedzieć, że wilk zmienił skórę, ale wciąż pozostał drapieżnikiem. W obsadzie nowej odsłony serialu oprócz grającego główną rolę Penna Badgleya wystąpią m.in. Victoria Pedretti, James Scully, Jenna Ortega, Ambyr Childers i Carmela Zumbado.

REKLAMA

Poprzedni sezon produkcji mimo dosyć prostego motywu przewodniego i młodzieżowej estetyki doczekał się szerokiego grona odbiorców. Łaskawa była też dla niego recenzentka Rozrywka.Blog, którzy chwaliła choćby atmosferę produkcji. Czy nowe odcinki luźno oparte na następnej powieści Kepnes zatytułowanej „Hidden bodies” spotkają się z równie ciepłym przyjęciem? Przekonamy się w okresie świątecznym.

Serial „Ty” powróci na platformę Netflix 26 grudnia tego roku. Poprzedni sezon znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA