REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Miłość na miarę XXI wieku. Ty - zwiastun nowego serialu Netfliksa

Netflix dostał prawa do dystrybucji serialu Ty poza granicami Stanów Zjednoczonych. Chwali się tym, umieszczając na swoim kanale pierwszy zwiastun produkcji. A ta jest ekranizacją książki z gatunku tych o miłości. Podobno pięknej i… pokręconej.

09.05.2018
17:33
Ty zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Serial Ty ma się pojawić w ofercie Netfliksa pod koniec bieżącego roku. W rolach głównych występują Penn Badgley i Elizabeth Lail. Serial bazuje na powieści Ty autorstwa Caroline Kepnes. Co daje nam pewne wskazówki na temat ogólnej jego tematyki.

Książka, która zdążyła już zdobyć status bestsellera, to – wedle opisu – opowieść o miłości na miarę XXI wieku, która zadaje pytanie, co byśmy dla tej miłości zrobili. Opowiada ona historię związku błyskotliwego menadżera księgarni z aspirującą autorką. By ją zdobyć, główny bohater postanawia wykorzystać media społecznościowe, by zdobyć jak najwięcej informacji. Co z czasem staje się wręcz jego obsesją.

Obejrzałem zwiastun serialu Ty i… nie wiem czego się spodziewać.

Według opisu, to historia o miłości połączonej z pewną dozą niezdrowego szaleństwa. Zwiastun z kolei jest utrzymany w atmosferze dość romantycznej, ale też pojawiają się w nim kwestie, które budzą we mnie skojarzenia nawet z Dexterem. Szczególnie jeśli chodzi o lekko niezrównoważonego stalkera głównego bohatera. To będzie thriller? Serial obyczajowy? Nie mam zielonego pojęcia.

REKLAMA

Może o to właśnie chodzi. By zainteresować nas bliżej tą produkcją, sprawić, byśmy o niej rozmawiali. Być może sięgnąć po książkę, której lektura dałaby dalsze podpowiedzi. Nie jestem pewien. Jestem jednak przekonany, że zobaczymy do premiery dużo więcej związanych z Ty materiałów marketingowych. Te powinny sporo wyjaśnić.

Serial jest produkowany na rynek amerykański dla sieci Lifetime.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA