REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

TVP sięga po Harlana Cobena. Już dziś premiera miniserialu Tylko jedno spojrzenie

Telewizja Polska proponuje swoim widzom nową produkcję sensacyjną. Już dziś w TVP2 można obejrzeć pierwszy odcinek serialu Tylko jedno spojrzenie. Fabułę oparto o głośną powieść Harlana Cobena.

07.05.2018
19:10
Tylko jedno spojrzenie miniserial TVP2
REKLAMA
REKLAMA

TVP poszerza swoją ofertę skierowaną do fanów mocniejszych produkcji. Na antenie dwóch pierwszych kanałów nadawcy publicznego można oglądać kilka kryminalnych i sensacyjnych seriali zagranicznych, takich jak Labirynt czy Riviera. Na tym jednak nie koniec.

Dziś w TVP2 zadebiutuje miniserial Tylko jedno spojrzenie.

Fabuła przedstawia losy Evy Beaufils, której mąż, Bastien, po 15 latach małżeństwa znika w tajemniczych okolicznościach. Kobieta jest gotowa na wszystko, by odszukać małżonka. Z czasem zaczyna się jednak zastanawiać, czy Bastian na pewno był tym, za kogo go miała. Eva nie jest już pewna, czy jej małżeństwo było prawdziwą miłością, czy tylko grą obcego mężczyzny.

Francuska produkcja jest adaptacją wydanej w 2004 r. powieść Harlana Cobena o tym samym tytule. W książkowej wersji mieliśmy jednak do czynienia z amerykańskim małżeństwem Grace i Jacka Lawsonów.

Tylko jedno spojrzenie – kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolę w miniserialu powierzono Virginie Ledoyen, znanej z filmów 8 kobiet czy Niebiańska plaża. Jej ekranowego męża zagra Thierry Neuvic, którego możemy kojarzyć z Sherlocka Holmesa: Gry cieni. Oprócz nich w produkcji występują także Thiery Fremont (Sprzymierzeni, Femme Fatale) czy Jimmy Jean-Louis (Herosi, Łzy słońca).

REKLAMA

Jednym z twórców miniserialu jest sam autor książki, który współpracował z Sydneyem Gallonde. Ta dwójka wcześniej wyprodukowała także serię Jedyna szansa, również opartej na powieści Cobena.

Tylko jedno spojrzenie składa się z sześciu odcinków trwających ponad 50 minut. Pierwszy z nich można obejrzeć już dziś o 22:50 na antenie TVP2. Następne epizody emitowane będą w poniedziałki o tej samej porze. Powtórki można obejrzeć w środę o 1:20. Produkcja będzie także dostępna za pośrednictwem vod.tvp.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA