REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"Tylko Maks" - premierowy kryminał Łukasza Orbitowskiego dostępny za darmo

Narodowy Instytut Audiowizualny udostępnił na swojej stronie internetowej - do pobrania za darmo - e-booka premierowego kryminału Łukasza Orbitowskiego, zatytułowanego "Tylko Maks". Bo cóż może być lepszego, niż kryminał na lato. 

29.07.2015
9:51
Tylko Maks - premierowy kryminał Łukasza Orbitowskiego dostępny za darmo
REKLAMA
REKLAMA

"Tylko Maks" jest tekstem, który powstał przy okazji Europejskiego Kongresu Kultury, zorganizowanego przez Narodowy Instytut Audiowizualny w 2011 roku - fabuła książki nawiązuje do tego wydarzenia. To kryminał z wątkiem fantastycznym, którego akcja rozgrywa się w czasach współczesnych, we Wrocławiu, podczas przygotowań do międzynarodowego festiwalu. Te zakłóca makabryczne morderstwo - rozwiązanie tej sprawy wiąże się z postacią Maksa Berga, architekta Hali Stulecia, jednego z najciekawszych zabytków Wrocławia.

tylko maks orbitowski
REKLAMA

Powieść "Tylko Maks" dostępna jest do pobrania za darmo ze strony Narodowego Instytutu Audiowizualnego w jednym z trzech formatów: Mobi, Epub oraz PDF. Liczący ponad 120 stron i składający się z 30 rozdziałów "Tylko Maks" po raz pierwszy został wydany w takiej formie.

Z kolei tym, którzy czytnika e-booków nie posiadają, lub których kryminał Orbitowskiego nie przekonuje, Narodowy Instytut Audiowizualny proponuje zestaw książek audio, wśród których można znaleźć kilka głośnych pozycji, takich jak choćby "Lala" Jacka Dehnela czy "Ciemno prawie noc" Joanny Bator. Audiobooki dostępne są na portalu Ninateka - niestety nie ma możliwości ściągnięcia ich na dysk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA