REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Bracia Sekielscy nie odpoczywają. Poznaliśmy tytuł kontynuacji dokumentu „Tylko nie mów nikomu”

Polacy chętnie finansują filmy dokumentalne? Projekt braci Sekielskich o aferze SKOK zebrał właśnie ogromną sumę. Poznaliśmy też tytuł kontynuacji dokumentu „Tylko nie mów nikomu”.

15.07.2019
13:19
Tylko nie mów nikomu kontynuacja
REKLAMA
REKLAMA

Od czasu premiery w serwisie YouTube, film został wyemitowany przez Telewizję WP oraz stację TVN. Dostępny jest także w serwisie VOD.pl, a obecnie prowadzone są rozmowy na temat udostępnienia go na Netfliksie. Obraz, który sfinansowano poprzez zbiórkę internetową, wyświetlono w serwisie YouTube już ponad 22 mln razy.

Film wzbudził tak szerokie dyskusje, że dość szybko było wiadomo, że powstanie jego kontynuacja. Tomasz Sekielski na swoim kanale na YouTube zdradził bowiem, że od czasy pojawienia się filmu w Internecie, coraz więcej ludzi zgłaszało się do niego, chcąc opowiedzieć swoją historię. Wedle portalu Wirtualne Media, obraz ma trafić na ekrany naszych komputerów jeszcze jesienią.

Wiemy, że film ma nosić tytuł: „Zabawa w chowanego”.

„Tylko nie mów nikomu 2” brzmiałoby przecież dziwnie - stwierdził Tomasz Sekielski.

Film ma być kontynuacją kontrowersyjnego dokumentu, ma opowiadać o nadużyciach Kościoła i tuszowaniu kolejnych przewinień. Obraz ma być jeszcze bardziej szokujący niż część pierwsza, przynajmniej wedle zapowiedzi samych twórców.

Równocześnie w serwisie Patronite.pl trwa zbiórka pieniędzy na kolejny projekt, tym razem dotyczący afery związanej z kasami oszczędnościowymi SKOK.

Obecnie zebrano już ponad pół miliona złotych na jego realizację.

REKLAMA

Do osiągnięcia wyznaczonego w serwisie celu zostało jeszcze 45 tysięcy. Patrząc jednak na tempo wpływania kolejnych datków, to zaledwie kwestia dni. Pieniądze zostaną przeznaczone na produkcję i post-produkcję obrazu, a także zatrudnienie nowego „człowieka do zadań specjalnych”, gdyż obecny producent, z którym współpracuje duet, stracił już swoją anonimowość, jak podaje portal Wirtualne Media.

Zdjęcia mają ruszyć jesienią, pewnie w okolicach premiery „Zabawy w Chowanego”. Wedle informacji film miałby trafić do widzów wiosną 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA