REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ucho Prezesa wróci z 2. sezonem już za moment. Będzie kilka niespodzianek

Drugi sezon serialu satyrycznego Ucho Prezesa wystartuje szybciej, niż myśleliśmy. Znamy już datę premiery i pierwsze szczegóły. Szykują się spore zmiany na TEJ ulicy.

03.08.2017
15:23
ucho prezesa 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Zabawne przedstawienie prezesa Prawa i Sprawiedliwości oraz trafiająca w punkt kreacja pozostałych członków rządu i osób związanych z polityką sprawiły, że Ucho Prezesa mimo lepszych i gorszych momentów do samego końca oglądało się z uśmiechem na twarzy.

Ucho Prezesa wraca 7 września i będzie emitowane w serwisach YouTube i ShowMax.

Odcinki serialu przygotowanego przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, obejrzano w serwisie YouTube ponad 100 mln razy. Przy takiej oglądalności nie dziwi, że serial wróci. Jak podaje Wprost, 2. sezon będzie miał premierę zaledwie kilka miesięcy po finale poprzedniego.

Mecenat nad produkcją w trakcie trwania pierwszego sezonu objął serwis ShowMax, ale nie wycofał serialu z YouTube'a. Serwis streamingowy zadowolił się czasową wyłącznością na kolejne epizody i dwoma odcinkami specjalnymi, które nie trafiły na platformę Google'a.

Kolejne odcinki Ucha Prezesa ponownie będą emitowane w serwisach YouTube i ShowMax, ale formuła serialu nieco się zmieni.

REKLAMA

Mikołaj Cieślak,wcielający się w Mariusza, zdradził, że ikoniczny gabinet zejdzie na drugi plan, a bohaterowie będą pokazywani również w innych lokalizacjach. Wojciech Kalarus, czyli serialowy Minister Wojny z kolei napomknął, że w drugim sezonie przez plan Ucha Prezesa przewinie się 30 osób, w tym wielu znanych aktorów.

Na 2. sezon Ucha Prezesa będzie składało się 12 odcinków. Każdy kolejny epizod emitowany co tydzień będzie miał 15 minut długości. W kwestii fabuły jak na razie nic konkretnego nie zdradzono, ale miłościwie nam panujący w ostatnich dwóch miesiącach dostarczyli Robertowi Górskiemu aż nadto materiału...

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA