REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. YouTube

"Ucho Prezesa": kabareciarze kpią z dobrej zmiany. Robert Górski tworzy miniserial polityczny

Tak, to musiało się stać. Powstanie satyrycznego serialu politycznego to była kwestia czasu, biorąc pod uwagę aktualne nastroje społeczne. Za taki projekt wzięli się panowie z Kabaretu Moralnego Niepokoju, tworząc tym samym miniserial "Ucho Prezesa".

02.01.2017
11:41
Nowy miniserial "Ucho Prezesa": kabareciarze kpią z dobrej zmiany
REKLAMA
REKLAMA

Nie lubię polskich kabaretów. Nie z zasady, ale większość z nich, niestety, jest po prostu kiepska w tym, co robi. A mówiąc wprost - nieśmieszna. Są oczywiście pewne wyjątki. Jednym z nich jest właśnie Kabaret Moralnego Niepokoju. Skład niestety stracił sporo w moich oczach odkąd odeszła z niego Katarzyna Pakosińska, ale Robert Górski cały czas mnie bawi (chyba, że występuje w reklamach Orange; to już jednak nie to samo co kultowe "Kopytko" i Mumio).

Tak się akurat stało, że Robert Górski postanowił stworzyć satyryczny serial polityczny, komentujący aktualne wydarzenia w Polsce. Nowa produkcja nosi tytuł "Ucho Prezesa".

Górski wciela się w nim rolę tytułowego prezesa, który trzęsie Polską i polską polityką. Prezes siedzi w swoim gabinecie i nie ma go dla nikogo. A jeśli pyta o niego sam prezydent? "A to jest ktoś?" - odpowiada kpiąco główny bohater.

W zapowiedzi miniserialu roi się od nawiązań do postaci znanych z polskiej sceny politycznej, a także do sytuacji politycznej kraju, która od kilku miesięcy rozpala Polaków i budzi w nich nierzadko bardzo negatywne emocje.

REKLAMA

"Ciemny lud wszystko kupi", "Telewizja nie jest po to, żeby ludzie ją oglądali, tylko żeby płacili abonament", "Byłem umówiony, że podpisuje wszystko, co mi przyślą" - to tylko niektóre z kwiatków, jakie usłyszeć możemy w zapowiedzi "Ucha Prezesa". Coś czuję, że Robert Górski i serialowa ekipa zyskają sympatię sporej części Polaków. Przekonamy się o tym już niebawem.

Premiera pierwszych dwóch odcinków "Ucha Prezesa" już w kolejny poniedziałek, 9 stycznia, na kanale produkcji w serwisie YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA